Άνοιξε ο κόσμος, ψάχνουμε αντίπαλο!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser357
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser357

Guest
Καλημέρα,
άλλοι γράφουν στα πληκτρολόγια, σε κυκλικά και μιλούν στα τηλέφωνα κατά ανθρώπων που δεν γνωρίζουν προσπαθώντας να δημιουργήσουν κακό κλίμα για αυτούς τους συμπολεμιστές τους αφού όταν τους είχαν ανάγκη και έχαναν το ένα χωριό μετά το άλλο, τους κάλεσαν σε πολλούς κόσμους να παίξουν πλάι τους για να τους βοηθήσουν να νικήσουν.
Άλλοι βρίσκονται σε φυλές μόνοι τους και αναρωτιούνται τι λάθη έκαναν και έμειναν σαν την καλαμιά στο κάμπο.
Υπάρχουν και άλλοι που λόγω συνεχόμενων πυξίδων δεν ξέρουν τι γράφουν διαχρονικά και προσπαθούν να γράψουν κάτι για αυτούς που τους ρίχνουν τις πυξίδες για να ανέβει και η δική του αξία στο παιχνίδι.
Άλλοι δημιουργούν οργανωμένες φυλές 20 ατόμων που μπήκαν μαζί τους από την πρώτη ημέρα του κόσμου.
Κάνε τη αυτοκριτική σου και βρες την κατηγορία σου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser582

Guest
Βρε σεις αυτό το πράγμα με τις μικρές φυλές νομίζεται ότι αλλάζει κάτι; Χειρότερα τα κάνει. Διπλωματίες κάτω από το τραπέζι και τσακωμοί γιατί χτυπάμε το ίδιο χωριό.. εγώ το καθάρισα... εμένα ο τάδε μου είπε ότι εσάς δεν σας χτυπάμε και χτυπάμε μόνο του άλλους......κλπ κλπ
Σας καταλαβαίνω όμως γιατί δεν έχετε ασχοληθεί με την διοίκηση σε τετοιο επίπεδο ή ακόμα καλύτερα δεν θέλετε να ασχοληθείτε γιατί είναι λάντζα. Το φαρμ, το χτίσιμο και τα πλάνα είναι χωρίς πληκτρολόγηση και είναι πιο εύκολο.... Καθίστε όμως να φτιάξετε το κοντό και το μακρύ του καθενός και στο ΤΕΛΟΣ να στην λένε κιόλας και μετά κάντε τις προτάσεις σας για το πως να λειτουργούν οι Φυλές.

Τέλος πάντων είπαμε όχι Γκρίνια!!! Καλημέρα :)
Καλημερα.

Ορισμενοι πραγματικα θελετε να δικαιολογησετε την κατασταση. Θελετε να δειξετε οτι ειστε καλυτεροι και ανωτεροι. Οποτε εαν θελετε να το αποδειξετε καντε εντος παιχνιδιου και οχι εδω. Οι προτασεις-προσκλησειςς εγιναν. Το μονο που μενει ειναι να τις αποδεχτητε και να δωσετε το παρον στον επομενο κοσμο. Μην αναλωνεστε σε συζητησεις και κουβεντες. Οποιος θελει πραγματικα μπαινει και αποδεικνυει ποιος πραγματικα ειναι. Εως τοτε, καντε την αυτοκριτικη σας και οταν νοιωσετε ετοιμοι, ελατε να χτυπηθουμε ;).
 

DeletedUser408

Guest
Καλησπερα παιδια λογο 2ημερου αποκλεισμου στο φορουμ μετ την απρατηρηση του eprepe θα ηθελα να ργαψω κατι τελευταιο.
Καταρχας φιλε μου eprepe αν δε θες ακτι δε μπαινει νατο διαβασεις απλα .στο κεντρικο φορουμ του παιχνιδου μαλωσαμε οχι μεσα στο σπιτι σου.Μου θυμιζει αυτους κραζουν καποιες εκπομπες αλλα τις παρακολουθουν.Τεσπα καλη συνεχεια σε οτι και αν κανεις.
Αυτο που λες green arrow για μικρες φυλες καθαρα πραγματα και τετοια ειανι επιστημονικη φαντασια εδω περα οσο αισαιδιοξος και να εισαι δε μπορει να το πιστευεις.
ΕΠισης μπηκε ξανα ο φιλος μας ο Ανδρεας ο τσαρουχια και εδειξε ποιιος ειναι και πως σκεφτεται.ΜΙλαει για συνεχομενες πυξιδες και ιστριε ςκαι πληκτρολογια.
Ας απαντησω εγω με τα γεγονετα οπως συνεβησαν και τις πραξεις μου λοιπον μεσα στο απιχνιδι να δουμε ποιος φοαβατε τι.
Φιλε Ανδρεα σε εχω βρισει πολλες φορες γιατι πραγαμτικα γινεσαι εξοργηστικος με την αγνοια που σε διακατεχει σαν παικτης.
Αλλα πρωτα θα πω κατι για τις πυξιδες που λες.Καταρχας δε ξερω που ειναι το κακο η η ντροπη να φας πυξιδα η νχασεις γενικοτερα δε το καταλβαινω πως το εμταφραζεις αυτο σε ντροπη εσυ πως σκεφτεσαι δηλαδη.
2ον αν αναφερεσαι σε εμενα οταν μπηκα ως *ucker στη φυλη του fonea εσυ ησουνσ ε vikings και ηταν και η παρεα ετσι.
Μπαινω εκει 3 επαρχιες απο ολα τα εναπομεινατα μελη της φυλης αυτα μακρια.Εσεις ακνατε συμμαχια με απρεα τοτε παλια 200 ατομα συνολο.
Πριν κανετε συμαμχια ομως ειχατε με εμας ετσι?αλλες 2 βδοαμδες νομιζω και επειδη οντως απο οτι ακταλαβ πηγε να τη φερει ο φονεας στον διμσκου τα χαλατε και κανετε συμαμχια και καλα κανετε δε με νοαιζει.Σου σλενω μηνυμα και σου λεω ειμαι 1 ατομο μονος μου εδω με 0 αμυντικη υποστηριξη δεν ειχαν στειλει 1 δορι ημουν μεσα στα κοκκινα και λεω μπορειτε να συνεχηστε για εμενα τη ΣΕ και εμτα ας χτυπηθουμε.Μου λες δε μπορω να καων κατι ναπω στοςυ αλλους ελα σε εμας σου εχω ετοιμο χωριο.Λεω δε θελω γιαιτι δε θα γινοταν παιχνιδι αν εμπαινα σε εσας ποιον θα χτυπουσα?
Μου κανει επιεθση ενας δικος σου παικτης dodge backtime sto kefali τρωωει και μετα ελεγε οτι εγω τον χτυπησα πρωτος.τρωνε ξυλο 2 3 παικτες σου ακομα και μετα οταν τα εχασα ολα το αφησα.Προφανως εσυ δε το εξρω θα πηρες τοτε το χωριο μετα απο λιγο καιρο ενω το παρατησα αυτο εννοεις εσυ πυξιδα?Αν χαιρεσαι με αυτα τι να πω εισια πολυ καλος μπραβο.Δε σεβαστηακτε ενα παικτη που ηθελε αν παιξει στα κοκκινα μεσα δε συνεχησατε τη ΣΕ γιαιτ εγω υπολογησα λογο διπλωματιας αναπτυξη συγκεκριμηνε.Αυτα με αυτες τις πυξιδες...
Θα σε συμβουελευα να φας καμια πυξιδα μηπως μαθεις το παιχνδιι εσυ αλλα ακνονηκη πυξιδα.Μπες 5 ατομα για χαβαλε βαρα κακ οτι γινει να μαθει λιγο να στροφαρεις εκει μεσα...
Κατι αλλο επειδη ειμαι κακος παικτης και εσυ καλος επειηδ κλεινεις κοσμους.ΜΠηακ στον 19 φιλε μου δωσατε μετα απο ποσυς μηνες αφοτου ανοιξε 4 5 χωρια μπλε τι κανατε ζητημα μετα ενω ολοι ειχατε παρει τα 5 πλασια μπλε χωρια...οπως σε καθε κοσμο.Ωραια κατεβαινω στο μετωπο με λαιονς παιρνω 4 χωρια μου λες ναι παιξε με lions εσυ ασε εμας εδω με ουγγρους ανεβαινω πανω παιρνω χωριο που ηταν η δυσκολοι παικτες ενα βραδυ καθεσαι και τους τα μαζευεις ολα..τεσπα τρωνε μπαν απο ανφορες σου και μετα συνεχιζεις να μου το παιζεις φιρμα.Φιλε και των lions και μαιονς και των ουγγρων και οποιον θεςκαι οποισδηποτε φυλης τα χωρια ειναι ποιο δυσκολα να απρθουν απο τα μπλε και τα γκρι.
Επισης επειδη ακουω πολελς προκλσηεις εγω σας περιμαν στον 23 δε μπηκατε τι να κανουμε.Παρ ολα αυτα ολα ειναι χαζα.Προκαλω ολους εσας που εχει γινει η ζωη σας τι παιχνιδι 12 μηνες το χρονο να το αφησετε λιγο καιρο και αν ασοχληθειτε με αλλα πραγματα καποιο χομπι κατι αλλο μπας και ξελαμπηακρετε λιγο και το λεω με οληητνκαλη προθεση .
Ντροπη δεν ειναι αν χασεις ντροπη ειναι να κερδισεις ενω δε το αξιζες.Οι πονηριες και οι προδωσιες οφειλονται αποκλειστηκα σε ελληψη ικανοτητας.
Τα πληκτορλογια και τα κατωρθωματα στα λογια μαλλον αλλων ειναι λοιπον φιλε ακι να μη μιλας με υπονουμενα αλλη φορα.Παρ ολα αυτα δεξου την προκληση μου και ασε λιγο καιρο το παιχνιδι ισως δεν εισια αυτο που δειχνεις και σε χαλασε εδω επρα τοσο καιρο.
 

DeletedUser408

Guest
Και κατι ακομα.Στον 19 ολοι καταλαβαν γιατι με βγαλατε απο τη φυλη επειδη ειχατε θεμα γιατι αμζεψα 20 χωρια σε 2 μερες +αλλα τοσα χωρια φαιρνοτνας παικτες εκει περα για να μην ανεβαουν οι lions .Η δικαιολογια ποιςο με εβαλε υπεθηνο στηνε απρχια εκει.Το θυμηθηκατε μετα τα 40 χωρια που εκλεινε η επαρχια ε?ενω παρακουαλσα να βρω παικτες τοσες μερες να παρθουν και αλαλ ποσα χωρια και με το ζροια βρηακ 8 ατομα ολο μου λεγατε θα πανε κατω.μαλλον ενοχλησε καποιους οτι ανεβηκα σε ποντους αυτα κοιτνα καποιοι τι κανουμε.
στελνει οα λλος απο ανενρεγο κο πλει να μου απρει 3 χωρια απο αυτα απο ανενενρογ κο πλει να απρει 3 χωια απο εμενα που επαιζα 18 ωρες τη μερα και βοηθησα οσο μπρουσα οτυς παντες.Στελνει απροηδπητα ενω ημουν για καφε εξω 3 τρενακια και μου λεε μη κοψεις επειδη τα εκοψα με βαγζει μαλιστα καθολου αδικο να πετας τον χρονο και τη προσθαεια καποιου στα σκουπδιια επειδη εχεις προσωπικα θεματα.
Ειστε πολυ ενταξει τυποι.
Οποιος θελει χωριο το ζηατει ευγενικα με το καλο περνουν οι ανθρωποι με το κακο μονο τα ζωα.Δειξατε πολυ σεβασμο αλλα δε σεβεστετ τονε υατο σας ποιον θα σεβαστητε
 

DeletedUser582

Guest
Upper αυτο που ανεφερα εγω σιγουρα δεν ειναι ευκολο αλλα καθολου ακατορθωτο. Θεληση να υπαρχει και υπομονη ωστε να υλοποιηθει. Τωρα οσα ακουω, κατα την ταπεινη αποψη μου ειναι δικαιολογιες. Ημουν σε φυλες που στρατολογουσαν λαο ωστε να ειναι μεγαλη και να μπορει να υποστηρθξη τα χωρια. Αυτο ομως το βαρεθηκα, οπως επισης και καποιες κλικες. Εκανα μια προταση και μενει να την αποδεχτητε. Προσωπικα και δεν κολαω να το πω χωρις να προσβαλλω κανεναν. Οποιος το θεωρει δυσκολο και δεν το επιθυμει μαλλον τον βολευουν οι τωρινες συνθηκες.
 

DeletedUser408

Guest
Φιλε στον 23 δε παιζω το μισο απο τον 19 κορυαστηκα ειχα να μπω απο περσι το φθινοπορο δε μπροω να απιζω συνεχεια φυλετιεκς μαχες φουλ.και αν εμαπιαν θα ημουν 2 3 ωρες αυτο.Εγω θα χαρω να παιξω ετσι και να χασω οπως λες αλλα δυσκολα και τωρα δε γινεται αυτα
 

DeletedUser354

Guest
Καλημέρα,
άλλοι γράφουν στα πληκτρολόγια, σε κυκλικά και μιλούν στα τηλέφωνα κατά ανθρώπων που δεν γνωρίζουν προσπαθώντας να δημιουργήσουν κακό κλίμα για αυτούς τους συμπολεμιστές τους αφού όταν τους είχαν ανάγκη και έχαναν το ένα χωριό μετά το άλλο, τους κάλεσαν σε πολλούς κόσμους να παίξουν πλάι τους για να τους βοηθήσουν να νικήσουν.
Άλλοι βρίσκονται σε φυλές μόνοι τους και αναρωτιούνται τι λάθη έκαναν και έμειναν σαν την καλαμιά στο κάμπο.
Υπάρχουν και άλλοι που λόγω συνεχόμενων πυξίδων δεν ξέρουν τι γράφουν διαχρονικά και προσπαθούν να γράψουν κάτι για αυτούς που τους ρίχνουν τις πυξίδες για να ανέβει και η δική του αξία στο παιχνίδι.
Άλλοι δημιουργούν οργανωμένες φυλές 20 ατόμων που μπήκαν μαζί τους από την πρώτη ημέρα του κόσμου.
Κάνε τη αυτοκριτική σου και βρες την κατηγορία σου.

Κατέβα απο το καλάμι φίλε.

Σε λίγο θα μας πεις οτι όσοι πέρασαν απο το TW γονατίζουν μπροστά σου όταν σε βλέπουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: arrow

DeletedUser582

Guest
Καλημερα.

Ολοι ξερουμε πολυ καλα οτι η ποιοτητα παιχτων και συμμετοχη στους κοσμους εχει μειωθει παρα πολυ. Οι λογοι και αιτιες πολλες. Το θεμα δεν ειναι να καθομαστε να τρωγωμαστε ποιος ειναι καλυτερος απο τον αλλων στα λογια και στο γραπτω λογο αλλα μεσα στο παιχνιδι και σε συνθηκες εντος παιχνιδιου. Καποτε που επαιζα Tw 1 υπηρξε στιγμη που διαχειριζομουν λογαριασμο με 555 χωρια(5,5Mill ποντων) και μεσα σε μια βδομαδα ειδα πανω δεξεια στην οθονη να εχω εισερχομενες 2000 επιθεσεις απο εχθρους(συγνωμη απο τους Andmin που αναφερω για αλλο παιχνιδι), εκει που θελω να καταληξω ειναι οτι η ποιοτητα σε συγκριση με τον κ1 στο Tw 2 η ποιοτητα απο κοσμο σε κοσμο εχει μειωθει και εχει χαλασει. Οποιος πραγματικα θελει και πιστευει οτι μπορει να καταφερει να επιβεβαιωσει ολα αυτα που λεει δεν μπορει να κανει τιποτα παραπανω απο το να βρει παιχτες και να κατεβασει φυλη ή φυλες ωστε να το κανει και στην πραξη.
 

DeletedUser357

Guest
Έλα σταματήστε να γράφετε στα πληκτρολόγια ολόκληρα κατεβατά και παίξτε λίγο. Μπορεί να σώσετε κανά χωριό. Κυρίως ο Uppercut, ολόκληρες εκθέσεις
Κατέβα απο το καλάμι φίλε.

Σε λίγο θα μας πεις οτι όσοι πέρασαν απο το TW γονατίζουν μπροστά σου όταν σε βλέπουν.


Δεν είπα πότε κάτι τέτοιο Ανδρέα.
Κατέβασα μια οργανωμένη φυλή 25-30 ατόμων από την πρώτη ημέρα του κ24 και παρά τις δυσκολίες, μπαναρίσματα και άλλα που αντιμετωπίσαμε φτάσαμε τα 50 άτομα, έχοντας γνωριστεί μέσω facebook και οι 50. Αυτό τα λέει όλα. Μιλάμε, ανταλλάσουμε μηνύματα και παιρνάμε καλά.
 

DeletedUser357

Guest
Πότε θα μάθεις να γράφεις Ελληνικά uppercut ?

10 πόντοι για σχολιασμό ορθογραφίας από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser408

Guest
Εχω βγαλει πανεπηστημιο 5 ετων το οτι δε προσεχω τη σειρα των γταμματων δε δηλωνει οτι δε ξερω ελληνικα.αν θες ας αρχησουμε να δουμε ποιος ξερει τι.
 

DeletedUser408

Guest
Έλα σταματήστε να γράφετε στα πληκτρολόγια ολόκληρα κατεβατά και παίξτε λίγο. Μπορεί να σώσετε κανά χωριό. Κυρίως ο Uppercut, ολόκληρες εκθέσεις



Δεν είπα πότε κάτι τέτοιο Ανδρέα.
Κατέβασα μια οργανωμένη φυλή 25-30 ατόμων από την πρώτη ημέρα του κ24 και παρά τις δυσκολίες, μπαναρίσματα και άλλα που αντιμετωπίσαμε φτάσαμε τα 50 άτομα, έχοντας γνωριστεί μέσω facebook και οι 50. Αυτό τα λέει όλα. Μιλάμε, ανταλλάσουμε μηνύματα και παιρνάμε καλά.
Πότε θα μάθεις να γράφεις Ελληνικά uppercut ?

10 πόντοι για σχολιασμό ορθογραφίας από aigokairos.

Οταν μαθεις και εσυ Ανδρεα να γραφεις το πΕρνάμε καλα σωστα.
Αλλα οταν δεν εχεις τι να απαντησεις πετας και για ελληνικα και οτι αλλο ασχετο σου ερθει.

10 πόντοι για σχολιασμό ορθογραφίας από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή