Άνοιξε ο κόσμος, ψάχνουμε αντίπαλο!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser357
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser357

Guest
Άνοιξε ο κ24, φυλές και ενεργοί παίκτες λείπουν.
Η φυλή Reunion of Legends - ROL με μέγιστο αριθμό τα 30 μέλη εχει δημιουργηθεί και περιμένει τις υπόλοιπες φυλές του κόσμου να δημιουργηθούν.
 

DeletedUser408

Guest
Τσαρουχια ακου αν δεις πως θα βρεις αντιπαλο.Θα βαλεις τους 10 λογαριασμους που ειχες σε καθε κοσμο σε μια αλλη φυλη και θα τους χτυπατε.Και εσυ και αλλοι που παιζατε με πολλους λογαριασμους.Τα 30 μελη τη μπαρουφα που λες θα τα νομπαλρεις συντομα τα 15 και θα βαλεις αλλα 15 και ου το καθεξης.Επισης εχεις τους αγαπημενους αντιπαλους σου τα βαρβαρα μια χαρα θα παιξεις εσυ μην ανησυχεις
 

DeletedUser357

Guest
Οτι δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.
Στα λόγια το έχετε ξεφτιλίσει εσύ και κάποιοι που ενώ μπορείτε να μαζέψετε άτομα και να κατεβάσετε φυλή στον κ24 όταν μάλιστα σας έχουν προκαλέσει πολλοί, δεν το κάνετε! Όλο λόγια, λόγια, λόγια, στις μάχες όμως ηττοπάθεια και κακία χωρίς να προσπαθήσετε στο ελάχιστο.
Γιατί άραγε; Nα μην προσπαθείτε καν; Γιατί τόση ηττοπάθεια;
 

DeletedUser408

Guest
Ρε μη το παιρνεις για κακο σου ειπα μια λυση ειναι σαν να παιζεις σκακι μονος σου θα κλεισεις και κοσμο αυτο δε θελεις?γιατι για να μαθεις το παιχνιδι ουτε που σε νοιαζει μια ζωη στην ευκολια καλο σε κανουν οι δυσκολιες.
Το γιατι φιλε θα το παρεις απο ολους που σας εχουν γραμμενοςυ πλεον και σας απαξιωνουν να γιατι.Επισης εχουμε και δουλειες δε θα παιζουμε 12 μηνες το χρονο φυλετικες μαχες.
Τις πραξεις μου τις εχεις δει πολυ καλα τα λογια ειναι για εσενα .Καλα μυαλα και οταν στρωσετε τους σκατοχαρκτηρες σας και παραμερησετε τα κομπλεξ σας τα ξαναλεμε οτνα μαθετε να μην αδικειτε ατομα για το εγω σας .
 

DeletedUser357

Guest
Οι κότες να πάνε στο κοτέτσι και μπράβο για τους χαρακτηρισμούς. Δείχνεις από αυτά που γράφεις ποιος είσαι.
 

DeletedUser408

Guest
το κοτετσι εχει πολλες κοτες καμαι 100αρια.Λιγα μαζι πανε πιο δυνατα ζωα....
οι χαρακτηριμσοι μου για τους σκατοχαρακτηρες σας δειχνουν ποιοι ειστε εσεις οχι εγω.Εμενα ολι με ξερουν για το οτι λεω την αληθεια και παιζω καθαρα.Για εσας αραγε τι γνωμη εχουν?
 

DeletedUser408

Guest
Συνεχισε οπως εκαν ρεζιλι το φιλαρακι σου στον 19 που κατλαβαν ολοι ποιος ειναι συνεχισε να δεις...
 

DeletedUser513

Guest
re tsarouxia agori mou den exoume oloi tin mideniki sou zwi na paizoume 24/7 , 365 meres to xrono ena paixnidi. paizoume se kosmous pou theloume oxi se kosmous pou thelete eseis.
alla kai se kosmo pou eisouna esi den eida pote na mou pareis ena xwrio kai eimouna enas apo tous pio dinatous antipalous pou eixate. opote allos leei logia oxi emeis.
tespa apolayse tin monaksia file!! kali epitixia ston neo kosmo.
 

DeletedUser354

Guest
Παιδιά συγγνώμη που επεμβαίνω στις προσωπικές σας κοκορομαχίες, αλλά βλέπω κάτι πολύ άσχημο που προσωπικά με ενοχλεί και δε καταλαβαίνω γιατί η διαχείριση δεν ασχολείται με αυτό και το αγνοεί.

Έχετε κάνει μια προσωπική διαμάχη τόσο έντονη που έχετε χαλάσει όλο αυτο το όμορφο και υγιή ανταγωνισμό που είχαμε εδώ και χρόνια στις φυλετικές μάχες.

Βλέπω μιλάτε για χαρακτήρες ανθρώπων πίσω απο μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο, ωραίος είναι ο ανταγωνισμός αλλά εσείς το παρατραβάτε σε σημείο που όταν μπαίνει και τα διαβάζει ένας νέος παίκτης απλά δεν θα μπει να ξαναπαίξει.

Φτάσαμε στο σημείο να μη παίζουμε σε κάποιους κόσμους επειδή δε μας αρέσει η φάτσα κάποιου, ή να παίζουμε μόνο και μόνο γιατι έχουμε κόντρα με έναν συγκεκριμένο.
Ξεχάσαμε οτι λέγετε ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ.

Μπείτε παίξτε όπου και όποτε σαν κάνει κέφι.
Όσοι θέλετε να το κάνετε PVP ή Farmville το παιχνίδι τότε googlαρετε και θα βρείτε πολλά άλλα παιχνίδια.
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Ποιος σας είπε πως δεν έχουν δοθεί ποινές εκεί που έπρεπε να δοθούν;
 

DeletedUser408

Guest
Παιδιά συγγνώμη που επεμβαίνω στις προσωπικές σας κοκορομαχίες, αλλά βλέπω κάτι πολύ άσχημο που προσωπικά με ενοχλεί και δε καταλαβαίνω γιατί η διαχείριση δεν ασχολείται με αυτό και το αγνοεί.

Έχετε κάνει μια προσωπική διαμάχη τόσο έντονη που έχετε χαλάσει όλο αυτο το όμορφο και υγιή ανταγωνισμό που είχαμε εδώ και χρόνια στις φυλετικές μάχες.

Βλέπω μιλάτε για χαρακτήρες ανθρώπων πίσω απο μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο, ωραίος είναι ο ανταγωνισμός αλλά εσείς το παρατραβάτε σε σημείο που όταν μπαίνει και τα διαβάζει ένας νέος παίκτης απλά δεν θα μπει να ξαναπαίξει.

Φτάσαμε στο σημείο να μη παίζουμε σε κάποιους κόσμους επειδή δε μας αρέσει η φάτσα κάποιου, ή να παίζουμε μόνο και μόνο γιατι έχουμε κόντρα με έναν συγκεκριμένο.
Ξεχάσαμε οτι λέγετε ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΜΑΧΕΣ.

Μπείτε παίξτε όπου και όποτε σαν κάνει κέφι.
Όσοι θέλετε να το κάνετε PVP ή Farmville το παιχνίδι τότε googlαρετε και θα βρείτε πολλά άλλα παιχνίδια.

Πισω απο οθονες υπολογιστη μιλανε και αυτοι και κανουν αυτα που κανουν.Πιστεψε με μπροστα μου αυτοι δε θα εκαναν αυτα κανουν και δε θα ελεγαν τιπτοα απο αυτα.
Οτι ο συμπαικτης σου εδω και 1 βδοαμδα γραφει αρλουμπες για πελατες και οτι αβρεθηκε να κερδιζει ενω 5 μηνες επαιρνε μονο βαραβρα χωρια δε το βλεπεις?
Οταν σε παιταξουν απο τη φυλη ενω παιζεις 18 ωρες τη μερα οχι για εμενα για ολη τη φυλη επαιζα βοηθωντας παιδια και ακτωρθωνεις οτι δεν εκαναν αυτοι σε 5 μηνες παιζοντας 1 μηνα μονο ελα να μου πεις.Επειδη εχουν θεματα με τον εαυτο τους θελουν να φαινονται καλυτεροι στα παιδια που παιζουν για αυτο ενω γνωριζουν πολυ καλα ποσο κακοι παικτες ειναι.
Με ποση αθλιοτητα σε βαγζει ενας απο τη φυλη χωρις καμια δικαολογια κατλαβαν ολοι πσο μρπαουφες ελεγε τον περιαξαε επειδη περασα πρωτος και εκανα πραγαμτα που δε προκειτε στη ζωητου να κανει ο συγκεκριμενος τυπος..λοιπον με ποση αθλιοτητα πεταει καποιςο τον χρονο σου στα σκουπιδια?για πες μου.προσωπικη διαμαχη εχουν αυτοι λες και αν κλεισουν ενα κοσμο η κανουν κατι στο απιχνιδι θα αλλαξει η ζωη τους και φαιρονται τοσο απαισια.Αλλα οταν δεν εχεις ζωη και το παιχνιδι γινεται η ζωη σου ετσι φαιρεσαι.
το παιχνιδι ειναι απλο σχετικα το να κανεις πραγαμτα διαφορα δεν ειναι τιποτα δε φτιαχνουεμ ατομικη βομβα εδω περα για να κοκορευοαμστε αλλα σε αυτους θελει να τα λες στα μουτρα τους γιατι βγαζουν πολυ κακο χαρακτηρα...
Ναι και φυσικα δε θα παιξω καπου που δε γουσταω καποιον αλλα στη συγκεκριμενη φαση δε παιζω γιαιτι κορυαστηκα αλλιως εκει θα εμπαιαν απεννατι τους.
Επισης δε θα τους απαντουσα καν αλλα εστελνε π.μ σε εενα και αλαλ παιδια προσβαλοντας μας για να τσιμπησουμε και αν μπουμε.
Ποσο κακοι παικτες ειναι ολη η διοκηση των φυλων τοσα χρονια?σε ρωταω.Ποσα μπλε ηταν με το καλημερα.το οτι οι κοσμοι εχουν διαλυθει βαλανε το χερακι τοςυ αυτοι ευθηνονται αποκελιστηκα αυτοι.ΑΙτητσεις βαγλτε τα κο πλει και αυτο φταιει και και και οχι αν θελαμ εας παιζαμε καθαρα να μην μας ενοαιζε τιποτα.στον 21 την κοπανησα οπως ειδες σε 3βδοαμδες να καθησω να κλεισω κοσμο γιατι?για να μη δεχτω ουτε ενα τσεκουρι επιεθση?να κελισω κοσμο?για αυτο μπαινω η για να χαρω το παιχνιδι?
το οτι αποκαλουνται καποιοι legends αν ειναι legends αυτοι το παινχιδι εχει αποτυχει.Καλη συνεχεαι ο καθενας ξερει τι αξιζει σαν ατομο να το βρασω το παικτης ας ειαμι ο χειροτερος παικτης μουχριτσα και αδικα δε φαιρομαι σε κανενα και πουθενα ουτε σε παιχνδιια ουτε στη ζωη μου πουθενα.
 

DeletedUser354

Guest
Συγνώμη αλλά δεν πήρα κανενός τη θέση, και ούτε είμαι με κάποιον απο σας, απλός τα βλέπω και είναι άσχημο αυτά να γίνονται σε ένα κοινό φόρουμ που μπαίνει ο καθένας.
Εδώ βλέπω οτι έχετε προσωπικές διαμάχες, και δεν καταλαβαίνω γιατι πρέπει να τις λύσετε στο φόρουμ.
Όσο για τα υπόλοιπα δεν ανήκω στην ίδια φυλή όπως λες, ανέκαθεν ήμουν κάθετος στις μεγάλες φυλές, πόσο μάλλον απο τις πρώτες μέρες.
Εξάλλου έχω κάνει τις προτάσεις μου πολλές φορές σχετικά με το όριο μελων στις φυλές.

Τέλος πάντων, εγώ ακόμα βλέπω όμως οτι επειδή έχεις προσωπική διαμάχη με κάποιον αποφασίζεις να μην παίξεις και αυτό παρομοίως δε σε καθιστά σοβαρό παίκτη.
Εαν όντως δεν είχες χρόνο να παίξεις τότε δε θα έπρεπε να επικαλεστείς την πρόφαση οτι "δεν θα έμπαινες σε κόσμο που δεν γουστάρεις κάποιον".
 

DeletedUser582

Guest
Γεια σας και απο εμενα.
Ο κ24 ανηκει στο παρελθον για εμενα. Ο λογος προφανες. Ευχομαι σ ολους σας καλη συνεχεια και καλες μαχες. Αφηστε τις μεταξυ σας κοντρες και στον επομενο κοσμο θα ηθελα να δωσουμε το παρων ολοι μας και να γινουν μαχες ανευ προηγουμενου. Ο καθενας εχει την προσωπικοτητα του και εκφραζει τις αποψεις του. Κανεις δεν μπορει να ταιραξει με ολους. Ολοι μας εχουμε θετικα και αρνητικα. Οποτε καπου συμβιβαζομαστε-νται με τους αλλους ή μ εμας. Ελπιζω στον κ25 να γινουν πολλες φυλες με 15-20 ατομα η καθε μια ωστε να υπαρξη ανταγωνισμος. Εως τοτε, καθομαι καναπε και σας παρακολουθω. Καλη συνεχεια και πανω απ' ολα ΥΓΕΙΑ ;)

ΥΓ. Καποιους σας περιμενω με ιδιαιτερη χαρα ;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser243

Guest
Όσο κάνετε δηλώσεις και προσωπικές αντιπαραθέσεις το αποτέλεσμα θα είναι η απαξίωση
Μπορεί να είναι "πολεμικό" παιχνίδι αλλά ξεχνάτε ότι είναι ΠΑΙΧΝΙΔΙ.
Το κάνετε προσωπικό και είναι λάθος. Οι συμπάθειες και οι αντιπαλότητες είναι φυσιολογικές όπως και στην προσωπική ζωή.
Από εκεί και πέρα όμως να γίνετε σε pm και όχι έτσι όπως εδώ.
Ίσως πρέπει και οι διαχειριστές να μην επιτρέπουν τέτοιες αντιπαραθέσεις εδώ... Από την άλλη αν κάποιος θέλει να εκτεθεί δεν μπορείς να το απαγορεύσεις.

Όπως και να έχει επειδή κατηγορήθηκα ότι με την δημιουργία των φυλών μου κακό κάνω στον Ελληνικό Server, όπως βλέπετε για το καλό του παιχνιδιού και σεβόμενος τους συμπαίχτες μας, έπαψα να ασχολούμαι με αυτό.

Ας κλείσει εδώ το θέμα αυτό. Δεν βλέπω να έχει και αξία ή να έχει και κανένα αποτέλεσμα!
 

DeletedUser582

Guest
To θεμα δεν ειναι να το βαζεις στα ποδια επειδη ειπωθηκαν καποια πραγματα. Οι κοντρες μεσα σε καποιο Game ειναι λογικο. Αυτο κανει ενα παιχνιδι συναρπαστικο. Αλλωστε δεν θα μπορουσε να υπηρχε συναρπαστικο παιχνιδι χωρις κοντρες-αντπαραθεσεις και προκλησεις. Αυτο το κραταει ζωντανο. Ολα αυτα ομως μεχρι ενα σημειο, οχι υπερβολλες. Οταν το βαζεις στα ποδια μονο γενναιος δεν μπορεις να θεωρηθεις. Τελος οπως ανεφερα παραπανω στον επομενο κοσμο(κ25) προκαλω ξανα οσους δεν μπορεσα να βρεθουν απεναντι μου. Κραταω τις δυναμεις και ορεξη μου για εκει. Εσεις αραγε; ;)
 

DeletedUser243

Guest
To θεμα δεν ειναι να το βαζεις στα ποδια επειδη ειπωθηκαν καποια πραγματα. Οι κοντρες μεσα σε καποιο Game ειναι λογικο. Αυτο κανει ενα παιχνιδι συναρπαστικο. Αλλωστε δεν θα μπορουσε να υπηρχε συναρπαστικο παιχνιδι χωρις κοντρες-αντπαραθεσεις και προκλησεις. Αυτο το κραταει ζωντανο. Ολα αυτα ομως μεχρι ενα σημειο, οχι υπερβολλες. Οταν το βαζεις στα ποδια μονο γενναιος δεν μπορεις να θεωρηθεις. Τελος οπως ανεφερα παραπανω στον επομενο κοσμο(κ25) προκαλω ξανα οσους δεν μπορεσα να βρεθουν απεναντι μου. Κραταω τις δυναμεις και ορεξη μου για εκει. Εσεις αραγε; ;)
Ίσως αν είσαι λίγο πιο προσεκτικός στις εκφράσεις σου να έχεις καλύτερο αποτέλεσμα. Το γάντι όπως σου έχω πει και σε pm να το ρίχνεις εκεί που στοχεύει. Επίσης με το να προκαλείς δεν σημαίνει ότι θα δεχτεί και ο απέναντι την πρόκληση. Τέλος για το αν κάποιος το βάζει στα πόδια θα σου απαντήσω με αυτό που έχει πει ο Ρίτσαρν Μπαχ: "Άφησε τον κόσμο να ζήσει όπως αυτός διάλεξε και άφησε τον εαυτό σου να ζήσει όπως εσύ διάλεξες."
 

DeletedUser582

Guest
Ο καθενας μπορει και κρινει τι ειναι σωστο και πιο πραγμα. Ολοι ξερουμε τον καθενα εδω μεσα και κανεις δεν θα καθησει να αποδειξει τιποτα. Οπως προσωπικα και εγω ξερω καποιους εδω μεσα. Επειδη ομως ο σοφος κοσμος λεει "Τα πολλα λογια ειναι φτωχεια". Ετσι και εγω εκανα προταση-προσκληση. Οσοι θελετε ξερετε πως να την αποδεχτητε και που θα με βρειτε. Τα υπολοιπα ειναι απλα δικαιολογιες.
 

DeletedUser555

Guest
ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΤΑΣΧΩ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ. ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ Κ19 ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ''ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΕΙΣΑΙ'. ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΦΥΛΗ.ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΝΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ. ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ.ΣΙΓΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ,ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΑΜΑ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ -ΒΛΕΠΕΤΕ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ- ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΟΝ ΟΠΩΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Η Α Π Α Ξ Ι Ω Σ Η. ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΖΩ.

ΕΑΝ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΑΥΤΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ 1 ΜΗΝΑ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ.
 

DeletedUser582

Guest
ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΕΤΑΣΧΩ ΣΕ ΜΙΑ ΤΕΤΟΙΑ ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΖΟΥΝ ΟΙ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟΝ. ΛΙΓΟ ΠΡΙΝ ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ Κ19 ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΣΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΙΚΤΕΣ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑΝΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΜΕ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΤΗΛ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ''ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΕΙΣΑΙ'. ΤΟΥΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΝΑ ΦΤΙΑΞΟΥΜΕ ΦΥΛΗ.ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΝ. ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΑΝΤΙΠΑΛΟΥΣ ΝΑ ΔΕΧΟΝΤΑΙ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΑΣ. ΟΧΙ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΟΒΟΥΝΤΑΙ.ΣΙΓΑ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ,ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΑΜΑ ΦΟΒΟΝΤΟΥΣΑΝ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ, ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ. ΝΑ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΛΟΙΠΟΝ ΚΑΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΙΝΕΙ ΜΑΘΗΜΑ -ΒΛΕΠΕΤΕ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ- ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ ΓΙΑ ΕΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΟΝ ΟΠΩΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΕΙΝΑΙ Η Α Π Α Ξ Ι Ω Σ Η. ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΖΩ.

ΕΑΝ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΑΙΝΕ ΑΥΤΟ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΑ ΕΚΑΝΑ 1 ΜΗΝΑ ΑΥΤΟΚΡΙΤΙΚΗ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΓΙΑΤΙ.
Storm φυσικα και σ ενα παιχνιδι υπαρχουν αντιπαραθεσεις και κοντρες αλλα φυσικα ολα αυτα παντα στο επιπεδο του παιχνιδιου και οχι σε καποιο αλλο επιπεδο. Ολα ειναι μεσα στο παιχνιδι και πανω απ' ολα ειναι διασκεδαση και σαφως να υπαρχει κινητρο να κραταει το ενδιαφερον. Προσωπικα εγω και καποια αλλα παιδια θα χαρουμε να σας δουμε απεναντι μας σαν αντιπαλους στο παιχνιδι, οπως και REV-WOLF και οσες αλλες φυλες μπορουν να δημιουργηθουν. Ευχη μου και επιθυμια μου ειναι στον κ25 να γινουν φυλες απο 10-15 μαξ 20 παιχτων ωστε να υπαρχει ενδιαφερον και ανταγωνισμος. Ελπιζω οι προσωπικες κοντρες που υπαρχουν να της αφησει ο καθενας πισω και να προχωρησουμε ολοι μαζι για το καλο του Ελληνικου σερβερ διοτι συντομα θα βλεπουμε ολο και λιγοτερο κοσμο να ασχολειται με τον Ελληνικο.
 

DeletedUser243

Guest
Βρε σεις αυτό το πράγμα με τις μικρές φυλές νομίζεται ότι αλλάζει κάτι; Χειρότερα τα κάνει. Διπλωματίες κάτω από το τραπέζι και τσακωμοί γιατί χτυπάμε το ίδιο χωριό.. εγώ το καθάρισα... εμένα ο τάδε μου είπε ότι εσάς δεν σας χτυπάμε και χτυπάμε μόνο του άλλους......κλπ κλπ
Σας καταλαβαίνω όμως γιατί δεν έχετε ασχοληθεί με την διοίκηση σε τετοιο επίπεδο ή ακόμα καλύτερα δεν θέλετε να ασχοληθείτε γιατί είναι λάντζα. Το φαρμ, το χτίσιμο και τα πλάνα είναι χωρίς πληκτρολόγηση και είναι πιο εύκολο.... Καθίστε όμως να φτιάξετε το κοντό και το μακρύ του καθενός και στο ΤΕΛΟΣ να στην λένε κιόλας και μετά κάντε τις προτάσεις σας για το πως να λειτουργούν οι Φυλές.

Τέλος πάντων είπαμε όχι Γκρίνια!!! Καλημέρα :)
 
Κορυφή