Απελπισια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser408
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser579

Guest
τι μπήκες ακριβώς να δεις; οτι εχετε χάσει 15 χωριά σαν φυλή και τα μισα ήταν στην δικιά μου επαρχία; σε αντίθεση με σένα εγώ παίρνω χωριά απο ενεργούς παικτες , όταν είναι συνδεδεμένοι , όχι απο νεκρομένα accounts ή accounts που ειναι banned για καποιες μέρες, τα φιλιά μου.
 

DeletedUser408

Guest
Μπηκα γιατι δεχοταν ενα χωριο μου αυτο για χαβαλε μπηκα και μαλιστα δε το πηρατε τοτε.Επισης τα χωρια πποου σου πηρα ειχε μερικα αμυτνικα σαν καλος παικτης που εισαι σε αποσταση 35 λεπτων.Αν εφαγες μπαν προφανως ειχες διπλο λογαριασμο εκεινο που μετακινουσες στρατο ενω ηταν εκτος φυλης και κατα τρελη συμπτωση μου εστελνες πισω τις αμυνες απο εκεινο οταν με το δικο σου εστλενες ανιχνευσες στις 9μιση το πρωι.φαινοταν ποτε ησουν ενεργους και οτι εσυ χειροζοσουν γνωριζοντας τον κωδικο προσπασβης του λγοαριασμου οποτε αν αποκελιστηκες ειανι δικο σου θεμα που θες ετοιμα χωρια 7000 ποτνων αδεια.Τα χωρια στο λογο μου θα τα εχανες και ουτε καν γνωριζα αν ειχες αποκελιστη στις 6 το πρωι που θα ελειπες...
πηρες χωρια απο mike77 ουαου .
αλλα μπραβο εισια καλυετερος παικτης και γενικα οτι πεις ναι
 

DeletedUser579

Guest
δεν είχα διπλό λογαριασμό συγγνωμη που σε απογοητεύω, σε αντιθεση με την μιση φυλή σου που έφαγε μπαν για διπλους , επισης δεν ακουμπησα χωριο του mike πηρα τα καλά τα κάτω ;) τρίτον κάτσε τώρα στην καρεκλίτσα σου με όσα χωριά σου έμειναν και δες πως ο "μέγας νουμπάς " "άσχετος" και με όσα άλλα με στόλισες στο προφιλ σου ΣΟΥ ΚΛΕΙΝΕΙ τον κόσμο, είσαι τόσο μικρός που τρως φάπες μέχρι και απο νεούδια σαν εμένα. καλη χώνεψη, και μην ξεχνας την υποσχεση σου οτι θα μπαινεις σε καθε κοσμο να μου παιρνεις τα χωρια (αν κ δεν την εχεις τηρησει σε καποιον κοσμο μεχρι τωρα).
 

DeletedUser408

Guest
Οτι λες ειανι ψεμματα.Δεν εφαγα ποτε απο κανενα φαπες οχι στον κ23 σε κανενα κοσμο δεν εχεις παοδιεξεις για υτα που ελς και γενικα για τιποτα.Κανενας απο τη φυλη μου δεν ειχε διπλο λογαριασμο και δεν εαφγε μπαν.Μπαν εφαγαν καποια ατομα επειδη τους κρεμασαν καποιοι λογαριασμοι που ειχνα αν συνδεθου 30 μερες αν ηταν διπλοι θα εμπαιαννα εμ των κωδικο.Δεν ειπα θα μπαινω σε καθε κοσμο ειπα οποτε σε βλεπω ετσι θα κλεινω τον κοσμο θα σου παιρνω χωρια και θα αποχωρω αχαχα.Γενικα ουτε τα νεουδια ουτε τα παολουδια σε αυτο το παιχνιδι ειναι κατι αξιολογο κατα τη γνωμη μου παντα το οτι εσυ καθεσαι και μιλας για εμενα ξερουν και απο τη φυλη σου τι συμβαινει.Χωριο οσο επαιζα εγω δε πηρατε κανενα απρα μονο χανατε.ε ειχε πργαρμαμτα ηη κατι αλλο γιαιτ οταν τρως μπαν δε φταιω εγω αλλα εσυ.
Επισης κατσε να καεις και να απραμειενις ενα νουμπακι οπως τοσα χρονια ολοι εδω περα τσιου
 

DeletedUser408

Guest
δεν αδυνατεις απλα λες μπαρουφες γενικα.Ελεγες οτι αβζω 50 ευρω τη βδοαμδα ενω ειχα κορωνε ςκια απο διαγωνισμους και σχεδον οτι κορωνα ξοδεψα ηατν για αλλους παικτες ελεγες οτι πηρα μπλε χωρια 1 χωριο πηρα μπλε τα αφηνα για αλλους αν το παρατουσε καποιος ακομα και τα καφε..ειχαμε διπλους.....στανταρ..φαγαμε φαπες....ενω μονο χανατε 3πλασιοι απο εμας τι αλλο να σου πω δε ξερω.Βασικα εχω πεσιε πολυ χαμηλα απαντωντας σε αποτυχημενους σαν εσενα και καποιους αλλους εδω περα και θα σταμτησω αν το κανω.ξερουν ολοι ποσο αξιοπιστα ατοαμ ειστε εσυ και ο το φιλαρακι σου οποτε βουλωνε και ευσ και αυτος ασχετουμπαρες και ας φαω αποκελισμο χεστηκα δε ξαναγραφω σε τσογλαναι σαν εσας γιαιτ θελω να σας ξεριζωσω τα κεφαλια
 

DeletedUser408

Guest
ΜΟΝΟ Ενα γαμημενο νουμπ σαν εσενα μιλαει για κλεισιμο κοσμου.Η γαμημενεη φυλη σου με ολα τα νουμπιδια μεσα ειχε φαειτ ο ξυλο της αρκουδας παλι αμζυετηακτε προφανως 200 ατομα μπλε ολος ο χαρτης και μωβ στανταρ και μιλας για κλεισμο κοσμου.Φαπες θα εχεις φαει πολλες στη πραγαμτικη ζωη και εχεις μανια με τις φαπες μαλλον αλλα βρηκες τον ψυχολογο σου τον υπολογιστη
 

DeletedUser579

Guest
Με διασκεδαζεις συνέχισε
P. S. Δεν θα ήθελες να μου πουλήσεις την ίδια τρέλα απ κοντά ;-)
 

DeletedUser408

Guest
Ela re σοβαρα?ποιος εισια και με τι ασχολησαι?
 

DeletedUser408

Guest
εσυ θα ειχες δηλαδη αυτο το υφακι θες να μας πεις απο κοντα ε?και θα ελεγες ψεμματα και παπαριες?αυτο μου λες?εσυ??????
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή