Απελπισια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser408
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser408

Guest
Ο κ23 οπως και ο καθε κοσμος σε αυτο το παιχνιδι εχει γεμισει με ενα σωρο απελπισμενους παικτες που για να μη χασουν παλικαρησια προσπαθουν να κερδισουν η να σωθουν καθλου παληκαρησια ...μη φαμε κανενα μπαν παλι...
Σταρολογουν 3πλασια ατομα εσωτερικα νομπλ αλλαζουνφυλες μπαινουν βγαινουν βρισκουν δικαολογιες επειηδ λειεπει καποιςο 2 3 μερς οτι διαλυουμαι τη φυλη μπαινουν σε αλλοι ολος ο χαρτης μπλε συμαμχια τα παντα τρεχουν σαν τα ποντικια να σωθουν δε μπρουν να παρουν ουτε 1 χωριο με 3 παλσια στρολογηση καθοντια μονο και χανουν και φυλες που δε θα υπηρχαν στο χαρτη μετα απο ενα μηνα παινχιδιου το παιζουνπαλιοι ...αλλα μονο παλιοι ειναι τ νουμπ δε το εχουν επταξει απο απνω τους.Μελη και διοκησεις των φυλων ΠΑΡΕΑ και ΛΥΚΩΝ ομως τι να πεις καταστροφεις παιχνιδου μια παιδικη χαρα ενα τσιρκο εχει ακταστραφει ολο το παιχνιδι .
Δε κατλαβαινω γιαιτ οταν πας να χασεις να βαζεις αλλα 20 ατομα να χανει και αν μαινεις σε αλλες φυλες?Δε καταλβαινω αυτη την απελπισια ενω πιο πριν ειχατε βαλει 3πλασιους απο εμας.Τουλαχιστον κατλααβτε ποιοι εστε και οχι αν το απιζετε φιρμες σε φυλες αρχαριων οπως bbc lions of firε που αν αυτοι ειχαν οι 20 25 μελη επεις επερπε αν εχουμε 10.και οχι 40 +10 παικτες ανακυκλωση οπως ειχατε εσει στηνα ρχη.Αλλα ειδατε πως και ετσι παλι δ εμπρουσατε και παλι βαζετε βγαζετε οποιον βρειτε και οτι βρειτε.
Σε καποιους δωσαμε ΣΕ και ξαν αΣΕ ενω ηταν σε δυκσολη φαση χωρις κο πλει λογο αποχωρησεις απο τη φυλη του μπουγιου και παλι βρηακν δικαολογιες επειδη δε τοςυ βγηκε να βαλουν το μπουγιο και αν συμαμχησουν με αυτο
Ο λογος που γινονται ολα αυτα ειναι επειδη ειστε πολυ κακοι παικτες.Δε εχετε αμθει σε ακνενα το απιχνιδ ποτε γιαιτ ουτε εσεις το ξερετε.
Η φυλη που καναμε δημιορυγηθηκε γνωριζοτνας τα παιδια 3 μερες στον πρηγουμενο κοσμο με το 90% αρχαριων.Καθησαν εμαθαν δουλεωαν ακι επαιξαν οι περισστοεροι απο αυτους και ειδατε το αποτελεμα.
Δε εψαξα να βρω ουτες τους καλυετρους απικτες ουτε παιτκες εμ 10 λογαριαμσους ουτε τιποτα ουτε μπηκαμε για κοσμο και σιτοριες.μπηκαμε να πιαξουμε σαν παρεα ομορφα και να μαθουμε ακι σε παικτες οσα ξερουμε και φυσικα να μαθουμε και οτιδηποτε που δε ξερουμε.
Ποτε ξανα αυτο το [αιχνιδι εχει γινει ενας χωρος για κομπλεξικους ανθρωπους και μια παρηγορια και και ψευδευσηση για αλλα πραμγατα στη ζωη τους.
Καλη συνεχεια σε οσα αξιολογα αοτμα γνωτησα εδω περα στοςυ υπολοιπους περαστηκα ...
 

DeletedUser357

Guest
Σήμερα να μπω σσε έχω για πλάκα, για αυτό μην λες πολλά. Δυο μήνες μετά το άνοιγμα του κόσμου και σε κερδίζω για πλάκα.
 

DeletedUser408

Guest
ΓΙΑ αυτο δε μπηκεε 3 βδομαδες μετα το ανοιγμα....πολλα λες εσυ εγω πολλα κανω....
5 μερες ελειπα με το ανοιγμα και αλλεε 9 μερες Γερμανια στις γιιρτες.Βλεπεις παρ ολα αυτα οτι οποιο νιυμπ σαν εσενα και να μπει το εχω για χαβαλε αυτο ηθελα να δειξω προχθες στους στους παλιιυς νουμπαδες οτι ουι και να κανουν αν παιξουμε δεν εχουν ελπιδα.Το παιχνιδι αποτελει παρελθον για εμενα απο σχεδον 2 μερες τωρα.Νουμπα τσαρουχια οτι και να μου πεις βλεπεις οτι την απαντηση στην εχω ετοιμη τις τρως και στο παιχνιδι τις τρως και στο φουορμ.αντε παρε κανενα βαρβαρο μετεδιδε πολιτισμο...μπηκα απο βαρεμαρα στο φορουμ τωρα απλα χαχα.ResNonVerba μια φυλη με ποιοτητα ουι δε λπορεις να προσφερεις εσυ και του νιυμπθδια των 20 στβεχωμενοων κοσμων που παιζετε.Τσιου και παρατα το παιχνιδι δε καταφερες να το μαθεις τοσα χρονια δοκιμασε κατι αλλο
 

DeletedUser408

Guest
Και μη μου στελνεις σε προσωπικο ληνυμα νομπλαρε χωρια αν ανεβεις στημ καταξει.Αυτο εκανα νομπλαρα 3 κοκκινακια και ανεβηκα αλλα η καταξη και φαινεσαθι ειναι για εσενα.με τοση αποχη λογο συνθηκων σπατλαοντας ενα καρο κορωνες σε αυμπαικτες παραμελονταε των προσωπικο μου λογαριασμο ατο παιχνιδι παλι η αζετοσυνη καποιοων με κραταει κορυφη.Εται με επαρση σου μιλαω νουμπα καταλαβες?θα ειχα αλλα 10 χωρια αν ηθελα καταλαβες?Κατσε αγορι μου νομπλαρε χωρια βαρβαρων που μας ηθελες και φυλη 30 ατομων...και 60 παλαντιν?καια διακολογητων αμυνων?και για πες λου ενα κοσμο που δε αεχησες με 5 μπλε χωρια συνεχησες με βαραβα και εστελνες πορους και αμυνες σε εσενα απο αλλους λογαριασμους για πες 1 .νουμπα κατσε πουλα μουρη αλλου σε εμενα δε σε απαιρνει γιατι εισαι 100 ειςδα πιο κα4ω.σε εχω οπως εχω ενα παικτη που ξεκιανει σημερα το παιχνιδο καταλαβες?
 

DeletedUser408

Guest
Απο υη καταξη πεφτω γιατο φινω χωρια σε συμπαικτες μου γιατι για να σταυρωσουν χωριο αλλες φυλες 3πλαισες δε τ καταφεραν τι να κανουμε σαν εσενα ειναι καποιοι δε το εχουν εμ.το κοκκινο
 

DeletedUser357

Guest
Τα παρατάς μόνος σου, αυτό τα λέει όλα. Δεν ενδιαφέρεσαι για καμμία φυλή, μόνο για τον εαυτούλι και συνήθως είσαι και αυτός που μιλάς με όλες τις φυλές ταυτόχρονα πίσω από την πλάτη όσων ανήκουν στη φυλή σου.
Kάτσε να δεις πως λέγεται αυτός;;;
Πότε θα μάθεις να γράφεις ελληνικά;
Αντί να γράφεις Kings aren't born in castles γράψε
I will be the roufianos of your tribe, take me with you!
Αυτό έκανες στον κ19, αυτό κάνεις σε όλους τους κόσμους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser408

Guest
Το παρατω γιατι εχω ζωη και αλλα πραγματα να κανω.δεν μπηκα φυλακη να ειμαι σε ρνα κελι να παιζω φυλετικες.βρες ξαμια φικαολογια ναντο παρατησεος και εσυ .αραγε μπορεις να φανταστεις πως θα κυλησρι η μερα σου χωρις αυτο το παιχμιδι?
Πες με αποδειξεις ποιον ρουφιανεψα?μιλα με αποδειξεις αλλιως ελτηθεσαι ξερεις πολυ καλα ποσο νουμπας εισαι και ελεινος ψευτης.ολοι ξερουν ποσο καθαρα παιζω και ποσο στα ισα μιλαω σε συμπαικτες μου και μη.δε μλιλαω ποτε επιφευμενα σαν μερικες κυριες εδω περα.
Εκτος απο απιστευτα κακος παικτης εισαι ενας μεγαλη ψευτης συκοφαντης που ολα αυτα πηγαζουν απο τη ζωη σου και τα βιωματα σου.Πραγματηκα λυπαμαι.. Kings arent birn in castles τσαρουχακια ενας καλος παικυης φαινεται στις μαχες στα πλανα σε ολα καμει πραγματα που ακομα και με αριθμη4ικ8 μεινοεκυημα καυαφερβει λαι λε3ριζει.εσυυ δε κανεις τιποτα απο αυτα εισαι χαλια παικυης χαλια τυπος.Ψεμματα λενε οι δειλοι και ανικανοι παικτες και κανουν προβοκατσια μονο ηια αυυο εισυε.Νουμπα με.περικεφαλαια
 

DeletedUser408

Guest
Στον κ19 εσυ με τον ριβερ τον μεγα νιυμπα επισης ειχατε ρουφιανους σε λαιονς.περα απο τις μαχες μεταξυ ςσχευων που παρακολουθουσαμε ουγγροο εναντιων σας μ7λαμε ποιο ασχετοι δε πηγαιναν ειχατε να ρουφιανεαυτε ολο τον κομσο.Μιλας για ρπυφιανιες εσυ που εχεις 20 λογαριασμους?μια φυλη 70 ατομβν μιλαει για ρουφιανους?θα ερθω για καφε στη σπαρτη Αν δρεα Τσαρουχα να μιλησουμε γισ το Λεωνιδα...
 

DeletedUser408

Guest
Δε ξανα μπαινω να απαντησω σε τιποτα τρως ταπες και μπαινεις λες ςσχετα πραγμαυα μετα επειφη δεν εχεις να ααντησεις τιπουα μπροστα στην πραγμτηκοτηα και υην αληθεια.Καλες φυλετικες μαχρς για το υποκοιπο της ζωης σου νουμπ ρουφιανρμα και νομιζεις ουι εισαονκαι καποιος ακομα.και συο παιχνιδι χαχαχχαχαχααχχα ελα παιξτο φιρμα σε κανενα παιδακι που δς ξερει μετεγκατασταση να κανει τσιου
 

DeletedUser579

Guest
Καταρχάς δυσκολεύομαι να διαβάσω αυτά που γράφεις, δεύτερον, καναν κόσμο ολόκληρο θα παίξεις;
p.s. ξέρω οτι πονάει να σκας 50 ευρω τη βδομαδα και παλι να τρως φάπες στον πρώτο μηνα αλλά η ζωή είναι σκληρή
 

DeletedUser408

Guest
ΚΟσμο θα επαιζα εμχρι τη ληξη στον 19 αλλα τι να κανουμε υπαρχουν ατομα ....ας μη πω καλυτερα.Επισης οχι θα παιξω οσο θελω εγω.Μπηκε να γραψεις για φαπες εσυ?ΠΟσα ακυρα σε επιθεσεις σου ξερεις ποσα σου εριξα εγω?Σε χωρια εμ τειχοε 3 που το ακτεβασετε με 4 νιουκ 2 θυμασαι στον wicca?ξερεις ππιος τις εβαλε τις αμυνες?....
επισης μιλας για φαπες που αφησα τον κοσμο παινροντας 2 χωρια απο εσενα?επισης 50 ευρω τη βδοαμδα εβαλα?εννοειες με αριχκες κορωνες που μπηκα απο διαγωνισμους και επειδη κοδεψα για συμπαικτες εβαλα καμια καρτα?με κοριδευεις?οτι εσυ σε εμενα ριχνει φαπες?δε ξερεις που πανε τα 4 βλεπω τις νιουκ σου απλα και γελαω οπως και ολο οτ γκειμ πλει σου.Παρε κανενα καφε χωριυδακι αγορι μου να γουσταρεις.ΑΦησα το κοσμο επειδη ετσι γουσταρα και εχω αλλα ρπαγματα να κανω.Ποναει εσυ αν σακς λεφτα στα γκειμ να μη μπρεοιτε αν απρετε χωριο απο μια φυλη οτι και αν ακνετε χανεις 2 χωριδουδακια το πρωι επειδη απλα κοιαμσαι ορθιος και δε ξερεις τιποτα και ποανει περισστοερο να εισια ενα freak σε ενα υπολογιστη και μην εχει προσωπικη ζωη αυτο ποναει αληθεια.ΛΙγε ε λιγε που αθ μιλσηεις για εμενα νουμπακα.Τσιου και σκεψου αν εσυ παιξεις κανενα κοσμο χωρις παραβασεις επειδη απλα εισαι ανικανος παικτης και επισης αν μπορεις να δεις καεννα στα ισα οχι στα ισα εστω και εμ μεγαλο πλεονεκτημα....ΕΙσια πολυ πολυ λιγος για εμενα και οποιος αλλος ειναι στη φυλη σου παρα πολυ
 

DeletedUser408

Guest
Μπηκε να μιλησει και ο πανασχετος δηλαδη τι να πω αυτος που χανει χωρια στλενει για φαπες σε αυτον που τα παιρνει το θρασος
 

DeletedUser408

Guest
χαχαχαχαχαχα η ζωη ειναι σκληρη τρωω φαπες απο τον 1ο μηνα για δειξε μου απο ποιον εφαγα φαπες οχι τον 1ο μηνα και τωρα δειξε μου απο ενα που εφαγα φαπες χαχαχα σοβαρεψου μαλλον ο τσαρουχιας μιλαει με προβοκατσια ιδιοι ειστε παντως μονο ψεμματα πραπληροφορση γενικα .Ο καθενας οπως των μεγαλωσαν ομως τι να κανουμε δε φταιτε εσεις
 

DeletedUser579

Guest
τα λεμε ρουφιανάκι :) να μπεις κ σε αλλο κοσμο να παιρνουμε χωρια ευχαριστουμε!
 

DeletedUser408

Guest
ρουφιανακι?μαλλον αυτο το κανεις εσυ να μπω σε αλλο κοσμο για να παιρνετε απο αλλες φυλες χωρια η βαρβαρα?δε κατλαβαινω γιατι με χρειαζεστε.ΑΠοδειξεις για αυτο που λες τα βλεπουν ολοι απο τον κ23 και γελανε απλα
 

DeletedUser408

Guest
Θα μπω παντως και σε αλλο κοσμο και αθ σου ξαναπαρω χωρια να εισαι σιγουρος ετσι αθ κλεινω καθε κοσμο θα παιρνω χωρια απο εσενα και αθ το αφηνω οπως στον κ23
 

DeletedUser408

Guest
ξυδακι :)αποχωρω απο το κεντιρκο φορουμ τσιου καλο μπλα μπλα
 

DeletedUser357

Guest
Ακόμη και σε κόσμο που δεν παίζω, έχω τις πληροφορίες που μπορώ να τον κλείσω υπέρ της μιας ή της άλλης φυλής σε 2-3 ημέρες Κωστάκη ....
 

DeletedUser408

Guest
Ρε φιλε τοσο αποτυχημενος εισαι ?Ενταξει ελεγα πραγματα ποθ δε τα πιστευα ουτε εγω αλλα τελικα και λιγα ελεγα.Τοσο αποτυχια ρε φιλε?Δε σου εχει ενα μπραβο κανεις ποτε στη ζωη σου?
Επισης ειναι τοσο βαρετος ο 24 δεν εχεις τι να κανεις και ασχολησαι με τον 23 και γενιικοτερα παρακολουθουσες τι εκανα εγω ποτε επαιρνα χωρια και τι και μου εστλενες μηνυματα?ΕΙσαι σοβαρος?το οτι εσυ εχεις πληροφοριες και κεινεις κοσμους σε 2 3 μερες που δε παιζεις ειναι σοαβρα αυτα που λες?ουαου ρε.Επισης στον 23 εχω σταματησει απο τις 25 Ιαν. μπηκα πριν 4 μερες παλι ειχα μπει για 1ωρα να δω ποσοο νουμπαδες παραμενουν εκει περα.Αλλα βλεπω ειδοπησεις σε ιμειλ οτι γραφεις θα το μπλοκαρω να μη τα βλεπω καν πλεον αυτα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή