Resolved Ταμπλετ - Κινητα

  • Δημιουργός θέματος Νικηφορος
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Καλημερα
{ροσωπικα παιζω κυριως μεσω ταμπλετ κ κινητου διοτι εχω προβλημα με το λαπτοπ.Δυστυχως προφανως οι εφαρμογες γι αυτα δε λειτουργουν τοσο σωστα με αποτελεσμα ακομα κ λαθη που εχουν διορθωθει στην εκδοση των υπολογιστων να υφιστανται ακομα.
Πχ σημερα ενα νεο που ειδα ειναι οτι εστειλα μεσω μνμ κ καποιες αναφορες μεσω ταμπλετ τις οποιες μαλιστα ειχα βαλει στις αγαπημενες.Μου απαντουν οτι μαλλον τις διεγραψα διοτι δε μπορουν να τις δουν.Παταω πανω στη μια κ πραγματι δειχνει οτι εχει διαγραφη.Κοιταω τις αναφορες μου κ βλεπω οτι ειχε διαγραφει μονο μια εκ των δυο.Την ανοιγω απο εκει κ φαινεται κανονικα.Παω παλι στο μνμ που ειχα στειλει παταω παω στην αντιστοιχη επισυναπτομενη κ φαινεται οτι εχει διαγραφει κ αυτη.Γυριζω πισω στις αναφορες κ δεν φαινεται πουθενα.Λες κ οποτε παταω να την δω απο το μνμ εξαφανιζει την εκαστοτε αναφορα.
Επισης απο εκει δε φαινονται σωστα τα χρωματα κ βελη των επιθεσεων ειτε σε επισκοπησεις ειτε στο χαρτη ειτε οπου αλλου φαινονται τελος παντων.Δειχνει την επιθεση να ειναι παντα στο πηγαινε ασχετα αν γυριζει.
Δε θυμαμαι αν διορθωθηκε αλλα στις επιθεσεις δεν αλλαζουν το ηθικο σε ξενη επαρχια με ή χωρις παλαντιν αγαλματος επιπεδου 5.
Δε φαινονται τα μπονους των αξιωματικων κ δε ξερω αν ισχυουν κιολας εστω αν δε τα δειχνει.

Εχει κ αλλα αλλα δε θυμαμαι κατι αλλο τωρα.Εκτιμαμαι τις προσπσθειες κ το παιχνιδι αλλα εγω προσωπικα εχω αρχισει κ απογοητευομαιο διοτι πρεπει να αφιερωνω εξτρα χρονο προσπσθωντας να δοκιμαζω καθε πραγμα πανω απο μια φορα για να δω τι ισχυει κ αν αλλαξε.
Κατι τελευταιο που δε ξερω αν συμβαινει σε υπολογιστη ειναι οτι τελευταια με πεταει συχνα εξω απ το παιχνιδι χωρις λογο.Αν συμβει τη στιγμη που θελεις να κανεις κινηση κλαψτα...
 

DeletedUser

Guest
Κ δε δειχνει εαν υπαρχουν νεες απαντησεις ή θεματα στο φυλετικο φορουμ με αποτελεσμα να πρεπει να τσεκαρεις εσυ.Δε σβηνει την ειδοποιηση μονιμα απ τα διαβασμενα.Κ στα μνμ κολλαει κ σου δειχνει καποια οτι δεν εχουν αναγνωσθει...
 

DeletedUser24

Guest
Θα τα αναφέρουμε στην εταιρεία να προχωρήσει σε διορθώσεις. Ευχαριστούμε που συμμετέχετε στο Φόρουμ και ιδιαίτερα στην αναφορά των σφαλμάτων
 

DeletedUser

Guest
Καιστον παλαντιν το οπλο κεφαλοθραυστης του καρολου εχει σαν εικονα το πυρ της αληθειας και το αντιστροφο
 

DeletedUser150

Guest
Εγω εχω προβλημα κατα τη συνδεση μου απο κινητο,Μπαινω απο windows phone και δεν μπορω να κουνησω την οθονη για παραδειγμα παταω σε μια αναφορα και δεν μπορω να δω ολες τις πληροφοριες.Οπως επισης και και στην μπαρα ενεργειων απο κατω που εχει τα μυνηματα τις αναφορε κτλ ουτε εκει μπορω να το κουνησω για να δω και τις αλλες επιλογες οπως πχ ρυθμισεις.
 

DeletedUser20

Guest
Ο/Η stavrosskou;n1108 έγραψε:
Εγω εχω προβλημα κατα τη συνδεση μου απο κινητο,Μπαινω απο windows phone και δεν μπορω να κουνησω την οθονη για παραδειγμα παταω σε μια αναφορα και δεν μπορω να δω ολες τις πληροφοριες.Οπως επισης και και στην μπαρα ενεργειων απο κατω που εχει τα μυνηματα τις αναφορε κτλ ουτε εκει μπορω να το κουνησω για να δω και τις αλλες επιλογες οπως πχ ρυθμισεις.


Είναι λογικό να έχετε πρόβλημα,
δεν υπάρχει ακόμα εφαρμογή για windows phone.
 

DeletedUser150

Guest
Ο/Η sopot;n1116 έγραψε:
Είναι λογικό να έχετε πρόβλημα,
δεν υπάρχει ακόμα εφαρμογή για windows phone.

Αυτο αναρωτιομουν και ηθελα να το ρωτησω,Θα υπαρξει καποια εφαρμογη στο μελλον;
 

DeletedUser20

Guest
Ο στόχος της εταιρίας είναι να σας προσφέρει το παιχνίδι,
έτσι ώστε να μπορείτε να το παίζετε με όποιο μέσο διαθέτετε.

Σίγουρα στο μέλλον θα έχουμε πολλές αναβαθμίσεις ακόμα.

Για όποια νέα εφαρμογή πάντα θα ενημερώνεστε εγκαίρως
και από εδώ
αλλά και από e-mails όπως πάντα σας ενημερώνουμε.
 

DeletedUser

Guest
Νεα προβληματα: στα μνμ πλεον προσπαθωντας ν ανοιξω καποια με πεταει συχνα εκτος παιχνιδιου. Επισης μου δειχνει οτι εχω νεο μνμ παω να δω κ διαβαζω κατι που εχω ξαναδει. Για να το δω πρεπει να ξαναβγω κ να ξαναμπω. Κ καμμια φορα μου δειχνει την απαντηση μου πριν την ερωτηση του προηγουμενου (διορθωνεται μετα μονο του).
Με τους κατασκόπους υπαρχει προβλημα διοτι πατας για κατασκοπια κ σου δειχνει οτι εχεις πχ 2 (λες εχασα 2 καποια στιγμη) κ πας να στειλεις κ δε σ αφηνει διοτι δεν εχεις κανενα ή εχεις τελικα 4 κ δε τους εμφανιζε
Οι προσφορες για νομισματα ηταν διαφορετικες μεσω υπολογιστη κ ταμπλετ (σε κινητο δε θυμαμαι οπως δε ξερω αν διορθωθηκε αυτο τελευταια)
Οταν μπαινω στο διοικητηριο κ παταω αναβαθμιση δειχνει τους πορους που χρειαχομαι. Στην2η αναβαθμιση δειχνει παλι τους ιδιους πορους,χρονο κλπ..2.
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Κάντε μία αίτηση.
Υπάρχουν δεδομένα που πρέπει να μας δώσετε τα οποία δεν μπορούν να αναφερθούν εδώ.
 

DeletedUser

Guest
Εχω μεγαλο προβλημα μετα την τελευταια αναβαθμιση στο ταμπλετ κανει μιση ωρα να ανοιξει η εφαρμογη και αφου ανοιξει της περισοτερες φορες τραβα τρελο κολλημα ενω πριν την αναβαθμιση ηταν μια χαρα , βγαζει συνεχως το σηματακη στη μεση αριστερα που δειχνει οτι εχεις προβλημα μα τησυνδεση ,στελνω επιθεση η πορους η κατασκοπια και ενω δειχνει οτι φευγουν μια χαρα βγαινω και μολις ξαναμπω (με τα χιλια ζορια) δεν εχει φυγει τιποτα . εχει και αλλος το προβλημα αυτο;

Και μετα την καινουρια αναβαθμιση δε μπορωνα διαβαασω καμια αναφορα μολις παταω να την ανοιξω με πεταει εκτος παιχνιδιου και αντε να ανοιξει η εφαρμογη ξανα κανα τεταρτο ειναι
Διορθωθηκε σημερα μετα απο αναβαθμηση αυτο με της αναφορες και καπως το προβλημα με το ανοιγμα της εφαρμογης αργει παλι αλλα λιγοτερο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

noesis

Μέλος προσωπικού
Εγώ προσωπικά με Android 5.0.2 δεν είχα κανένα πρόβλημα μετά την αναβάθμιση της εφαρμογής. Την πρώτη φορά μόνο μετά την αναβάθμιση, άργησε να ανοίξει τις αναφορές περίπου 2-3 sec αλλά έκτοτε κανένα απολύτως πρόβλημα.

Για τον ελληνικό server είστε ο πρώτος που το αναφέρει επίσημα. Για άλλους server γνωρίζω πως υπάρχουν χρήστες που αντιμετωπίζουν πρόβλημα με εκδόσεις Android 4.4 και 4.4.2 αλλά δεν εμφανίζεται σε όλους τους κατόχους συσκευών με αυτές τις εκδόσεις λογισμικού.
 

DeletedUser

Guest
Τωρα εχει διορθωθει και ανοιγει μια χαρα ειχα στηλει και μια αναφορα στο google play και μετα διορθωθηκε μηπως ηταν απο εκει το προβλημα και επιτην ευκαιρια το παιχνηδι οσο περαει ο καιρος διορθωνεται και γινεται καλυτερο μπραβο παιδια και σε σας και στη εταιρια
 

DeletedUser239

Guest
ενα επιπλεον bug στο κινητο είναι οτι δε βγάζει στη λίστα μελών της φυλής τα άτομα που είναι υπο επίθεση.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή