Προβλημα φορτωσης παιχνιδιου.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser462
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser462

Guest
Καλησπερα,
Σημερα το μεσημερι υπηρξε προβλημα με την εισοδο και την λειτουργια του παιχνιδιου, θα ηθελα να ηξερα τι θα γινοταν εαν οι παιχτες που συμμετεχουν σε κοσμους εκεινη την στιγμη εστελναν τρενακια ή ειχαν σε εξελιξη πλανο, κατι τετοιο δημιουργει θεμα στις φυλες και σε παιχτες που ειναι ενεργοι, θα επρεπε να υπηρχε καποια εναλλακτικη λυση ωστε να αποφευχθουν παρομοιες καταστασεις. Γενικα τις τελευταιες ημερες στο παιχνιδι υπαρχουν πολλα προβληματα στην συνδεση καθως και αποσυνδεσεις, θα παρακαλουσα να εξετασετε το θεμα.
 

DeletedUser20

Guest
Παρακαλούμε, για να έχουμε μια ποιο ξεκάθαρη εικόνα πείτε μας,
Το πρόβλημα ήταν σε έναν κόσμο;
Σας πετούσε έξω όταν πήγατε να κάνετε κάποια συγκεκριμένη κίνηση?

Ακόμα παρακαλούμε αν υπάρχουν και άλλοι παίχτες που είχαν το ίδιο πρόβλημα να μας το αναφέρουν.
 

DeletedUser462

Guest
συγκεκριμενα βγαζει μηνυμα αποσυνδεσης κατα την διαρκεια που ειμαι ονλαιν, δεν με πεταει εκτος, ειμαι στο παιχνιδι και βγαζει την ειδοποιηση και μετα απο λιγο συνδεεται ξανα, δεν ξερω εαν αυτο οφειλεται στον σερβερ αλλα το εχω αντιμετωπισει και στον κ14, προφανως δεν εχει να κανει με την συνδεση του ιντερνετ γτ και απο κινητο συμβαινει ή και απο αλλο Η/Υ.
 

DeletedUser465

Guest
Καλησπέρα αντιμετωπίζω το ίδιο ακριβώς πρόβλημα, ανα διαστήματα εμφανίζεται ένα παραθυράκι αποσύνδεσης το οποίο άλλες φορές φέυγει μετά απο λίγο και άλλες φορές πρέπει να κάνω επανασύνδεση στο δίκτυο μου για να ξανασυνδεθώ.
Να αναφέρω επίσης πως και άλλοι παικτες μου έχουν αναφέρει παρόμοιο πρόβλημα.
 

DeletedUser465

Guest
Καλησπέρα και πάλι έχουν περάσει αρκετές μέρες παρόλα αυτά το πρόβλημα παραμένει.

Επίσης υπάρχει επιπλέον πρόβλημα οπου πολοί χρήστες δεν μπορούν να συνδεθούν καθόλου μέσω android, μόλις κάνεις log in με τα στοιχεία σου μετά σε πετάξει έξω, δοκίμασα εκκ εφαρμογής, επανεγκατάσταση αλλά το πρόβλημα παραμένει.
 

DeletedUser20

Guest
Θα μπορούσαμε να έχουμε παρακαλώ με ένα PrtScn το παραθυράκι διαλόγου που σας βγάζει;
(να το επισυνάψετε στην αίτηση υποστήριξης που θα κάνετε όχι εδώ)
Ευχαριστώ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή