Διαγωνισμοί κόσμου Orava

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser440

Guest
Screenshot_2017-01-24-09-26-22
Screenshot_2017-01-24-09-26-18
Screenshot_2017-01-24-09-26-03
SeniorePorto 3ο διαγωνισμο χωρις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser467

Guest
καλησπερα. μια απορεια.πως γινετε να εχω στειλει για τον πρωτο διαγωνισμο στις 15:28 την Δευτερα και να παιρνει αλλος που εχει στελει στις 18:52 την Δευτερα;;;; ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

DeletedUser469

Guest
Ρε παίδες τι έγινε έχω στείλει από τους πρώτους για τους διαγωνισμούς χωρίς κορώνες. Και περνούν άλλη την θέση....;;; Μας κοροϊδεύετε;;
 

noesis

Μέλος προσωπικού
@west21 Η ανάρτηση αυτή, δεν ελήφθη υπόψη γιατί έγινε χρήση Κορωνών στις 20/01 για άμεση κατασκευή κτηρίου. Περισσότερα δεν θα αναφερθούν εδώ. Για οποιαδήποτε απορία, κάντε μία αίτηση υποστήριξης.

@Alexakis7emm Στις 20/01 έγινε χρήση Κορωνών για ανανέωση της κατάθεσης πόρων στον κ15. Άρα οποιαδήποτε συμμετοχή σε διαγωνισμούς εντάσσεται στην κατηγορία με χρήση Κορωνών. Και εσείς για περισσότερες πληροφορίες, κάντε αίτηση υποστήριξης.
 

DeletedUser462

Guest
Για τον δεύτερο διαγωνισμό με κορώνες http://prntscr.com/e1f7bn
Ευχαριστώ και καλό Σαββατοκύριακο.
Μπράβο και στον Raz Al Ghul για την πρώτη θέση στον διαγωνισμό
Με αφορμη του παραπανω κειμενου-σχολιου, θελω απο την πλευρα μου να ευχαριστησω και να συγχαρω τον συμπαιχτη και συναθρωπο μου κ.Tsarouxia για την προσπαθεια που κανει και για το ηθος του, επισης για ολες τις Κυριες και Κυριους που συμμετεχουν σ' αυτο τον κοσμο με αποτερω σκοπο την επιτυχια και την διακριση, σκοπος αυτου του μεσου δικτυωσης ειναι να μας φερει πιο κοντα δημιουργοντας γνωριμιες-φιλιες, με αφορμη λοιπον αυτου του σκοπου ας εχουμε ως βαση τις ηθικες αρχες και αξιοπρεπεια που διακρινη τον καθενα μας ωστε να επιτεχθουν τα παραπανω, δεν χρειαζεται να αναλωθουμε στην εικονικη πραγματικοτητα και πισω απο οθονες δημιουργοντας εχθρες(Σαν φυλες ναι :) ), φυσικα δεν μπορουμε ολους να τους κανουμε φιλους αλλα τουλαχιστον μπορουμε να μαθουμε και να παρουμε καποια πραγματα ωστε να γινουμε καλυτεροι σαν ανθρωποι, ο καθενας μας σαν ανθρωπος και χαρακτηρας εχει τις δικιες του ιδιοτροπιες και χαρισματα, οποτε ας εκμεταλλευτουμε τα πραγματα και ο καθενας να πρσφερει με τον τροπο του αλλος λιγοτερο αλλος περισσοτερο ωστε να ξανα φτασουμε το παιχνιδι στις εποχες που υπηρχαν πολλοι παιχτες και τεραστιος ανταγωνισμος, πρεπει να αφησουμε τα στερεοτυπα που εχουν δημιουργηθει τα τελευταια χρονια(Κοσμους) και να κανουμε μια νεα αρχη δημιουργοντας νεα δεδομενα σε γερα θεμελεια για να καταφερουμε να περασουμε νεες τακτικες και ιδεες ωστε καποια στιγμη να μεινει μια κληρονομια που δεν θα εχει υπαρξει σε κανεναν αλλο σερβερ παγκοσμιως. Τελος ας κανουμε μια προσπαθεια να γινουμε καλυτεροι, οχι μονο για εμας αλλα για το κοινο συμφερων ολων.

Με εκτιμηση και σεβασμο Raz Al Ghul
ΥΓ. Ζητω συγνωμη απο τους διαχειριστες που το σχολιο μου ειναι εκτος θεματος, καποια στιγμη επρεπε να ειπωθουν καποια πραγματα ωστε να γινει μια προσπαθεια για το καλυτερο, δεν μιλαω σαν παιχτης αλλα σαν ανθρωπος και πολιτης αυτου του κρατους. Ας προσπαθησουμε και πρεπει να γινουμε καλυτεροι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser465

Guest
Συγνώμη αλλά δεν μπορώ να γνωρίζω τι γινόταν ανέκαθεν απο τη στιγμή που είναι πρώτη φορά που λαμβάνω μέρος σε διαγωνισμό σας και δεύτερον θεωρώ πως αφού δεν ήταν στους κανονισμούς του διαγωνισμού θα έπρεπε να προσμετρά και να πιστωθούν στο αντίστοιχο λογαριασμό που είναι και το Διοικητήριο και όχι στο co play του.

Παρακαλούμε για το όποιο παράπονό σας να κάνετε αίτηση στο Κέντρο υποστήριξης.
10 Πόντοι για Μη χρήση κέντρου υποστήριξης.
από aigokairos.

To παράπονο κύριε που το βλέπετε ?
Διευκρίνηση για τους κανονισμούς που θέσατε και για αυτούς που δεν θέσατε συζητάμε, όσο για το "μη χρήση κέντρου υποστήριξης" νομίζω γνωρίζει πολύ καλά η Κυρία @noesis για τον αν κάνω χρήση ή όχι.

Μήπως κάποια στιγμή πρέπει να συνειδητοποιήσετε οτι κάνετε λάθος χρήση "εξουσίας" στο παιχνίδι. Φροντίστε να λειτουργεί σωστά το παιχνίδι πρώτα και μετά να μας δείξετε το τι μπορείτε να κάνετε επειδή απλά έχετε κάποιες δυνατότητες που σας παραχωρεί η εταιρία.

Να είμαστε και λίγο άνθρωποι που και που και να βοηθάμε-απαντάμε στις απορίες των μελών-παικτών και όχι απλά να εφαρμόζουμε τους τυπικούς κανονισμούς που έχουν θέσει.

Καλημέρα σας.
 

noesis

Μέλος προσωπικού
To παράπονο κύριε που το βλέπετε ?
Διευκρίνηση για τους κανονισμούς που θέσατε και για αυτούς που δεν θέσατε συζητάμε, όσο για το "μη χρήση κέντρου υποστήριξης" νομίζω γνωρίζει πολύ καλά η Κυρία @noesis για τον αν κάνω χρήση ή όχι.

Μήπως κάποια στιγμή πρέπει να συνειδητοποιήσετε οτι κάνετε λάθος χρήση "εξουσίας" στο παιχνίδι. Φροντίστε να λειτουργεί σωστά το παιχνίδι πρώτα και μετά να μας δείξετε το τι μπορείτε να κάνετε επειδή απλά έχετε κάποιες δυνατότητες που σας παραχωρεί η εταιρία.

Να είμαστε και λίγο άνθρωποι που και που και να βοηθάμε-απαντάμε στις απορίες των μελών-παικτών και όχι απλά να εφαρμόζουμε τους τυπικούς κανονισμούς που έχουν θέσει.

Καλημέρα σας.

Αυτοί οι "τυπικοί κανονισμοί που έχουν θέσει", απαντούν σε πολλά από τα όσα θέτετε ή/και υπαινίσεστε. Καλό θα ήταν λοιπόν να τους διαβάσετε και να τους τηρείτε από εδώ και πέρα, γιατί αν και στις επόμενες αναρτήσεις σας συνεχίσετε να έχετε από 2-3 παραβάσεις όπως εδώ, τότε θα πρέπει να εφαρμοστεί και το "τυπικό ποινολόγιο" που συνοδεύει τους "τυπικούς κανονισμούς".

Επιστρέψτε στο θέμα παρακαλώ.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή