ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ 31

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser609
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser609

Guest
ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΤΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΤΕ ΘΑ ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ 31; ΕΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΟΧΙ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑΣ;
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Δεν έχει βγει ακόμα το πλάνο ανοίγματος του επόμενου κόσμου, επομένως δεν μπορώ να σας πω πότε θα ανοίξει.
Επειδή όμως υπήρξαν αρκετοί που ζήτησαν ο επόμενος κόσμος να είναι με κυριαρχία, το ζήτησα από την Εταιρεία και θα γίνει.
 

DeletedUser609

Guest
ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ. ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ ΟΤΙ ΤΟΥΡΚΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΘΑ ΜΠΟΥΝΕ ΣΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΝ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΟΙ ΕΛΛΗΝΙΚΕΣ ΦΥΛΕΣ ΘΑ ΗΘΕΛΑΝ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΟΣΟ ΤΟ ΔΥΝΑΤΟΝ ΓΡΗΓΟΡΟΤΕΡΑ ΤΟ ΠΟΤΕ ΩΣΤΕ ΝΑ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΝ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ.
ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΚΟΜΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ. ΟΙ ΚΟΣΜΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΝΟΙΚΤΟΙ ΟΧΙ ΜΕ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑ ΘΑ ΑΡΓΗΣΟΥΝ ΠΟΛΥ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝΕ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΑΤΕΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΤΟ ΑΝΟΙΓΜΑ ΤΟΥ 31 ΜΕ ΤΟΥΡΚΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΒΕΒΑΙΟ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΤΗΣΟΥΝ. ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΕΚΕΙ ΟΙ ΙΔΡΥΤΕΣ ΤΩΝ ΦΥΛΩΝ ΝΑ ΜΙΛΗΣΟΥΝ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΚΑΤΙ.
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Όπως έχω πει και σε άλλους που κάνανε την ίδια ερώτηση, το πλάνο ανοίγματος μαζί με τις ρυθμίσεις βγαίνει περίπου 5 μέρες νωρίτερα και οι κόσμοι ανακοινώνονται περίπου 2-3 μέρες πριν το άνοιγμά τους. Αν πιστεύετε πως οι 2 μέρες θα κάνουν τη διαφορά, ας ανακοινωθεί το άνοιγμα του κ31 στις 5 μέρες αντί για τις 2-3.

Όσον αφορά τους κόσμους με πόντους νίκης, αυτό είναι εντελώς άσχετο με το άνοιγμα του κ31. Για τον κ22 θα μπορούσε να γίνει εξαίρεση και να κλείσει με λιγότερους από 600 πόντους νίκης δεδομένου πως κοντεύει να κλείσει χρόνος από το άνοιγμά του, αλλά και πάλι επαφίεται στο αν θα ενδιαφερθούν οι ίδιοι οι παίκτες. Ο κ27 είναι στους 540 πόντους νίκης, άνοιξε 14/05 άρα οδεύει προς το κλείσιμό του. Ο κ29 είναι στους 71 πόντους νίκης με ημερομηνία έναρξης στις 23/08, οπότε έχει μέλλον μπροστά του.
 

DeletedUser613

Guest
Παρακαλώ μην κάνετε απαλλαγές :). Μόλις φέρουμε ~ 20 παίκτες. Για πλάκα. Παρακαλώ μην συγκεντρώσετε όλη την Ευρώπη εδώ. χαχαχα.
 

DeletedUser613

Guest
Γεια σας, υπάρχουν νέα για το πότε θα ανοίξει ο νέος κόσμος; Επιπλέον, είναι ο νέος κόσμος θα είναι η κυριαρχία ή το σημείο νίκης;
 

DeletedUser584

Guest
Όπως έχετε ενημερωθεί παραπάνω, οι Κόσμοι ανακοινώνονται 2-3 ημέρες πριν το άνοιγμά τους. Για τον Κόσμο 31 συγκεκριμένα, θα γνωρίζετε το άνοιγμά του 5 ημέρες νωρίτερα.

Ο Κόσμος 31 θα είναι με κυριαρχία.
 

DeletedUser243

Guest
Καλημέρα σας. Υπάρχει μία ανυπομονησία για τον 31..... σας περιμένουμε για την ανακοίνωση
Ελπίζουμε να είναι ένας κόσμος με πολύ κόσμο ξανά μετά από καιρό!
 

DeletedUser613

Guest
Όπως έχω πει και σε άλλους που κάνανε την ίδια ερώτηση, το πλάνο ανοίγματος μαζί με τις ρυθμίσεις βγαίνει περίπου 5 μέρες νωρίτερα και οι κόσμοι ανακοινώνονται περίπου 2-3 μέρες πριν το άνοιγμά τους. Αν πιστεύετε πως οι 2 μέρες θα κάνουν τη διαφορά, ας ανακοινωθεί το άνοιγμα του κ31 στις 5 μέρες αντί για τις 2-3.

Όσον αφορά τους κόσμους με πόντους νίκης, αυτό είναι εντελώς άσχετο με το άνοιγμα του κ31. Για τον κ22 θα μπορούσε να γίνει εξαίρεση και να κλείσει με λιγότερους από 600 πόντους νίκης δεδομένου πως κοντεύει να κλείσει χρόνος από το άνοιγμά του, αλλά και πάλι επαφίεται στο αν θα ενδιαφερθούν οι ίδιοι οι παίκτες. Ο κ27 είναι στους 540 πόντους νίκης, άνοιξε 14/05 άρα οδεύει προς το κλείσιμό του. Ο κ29 είναι στους 71 πόντους νίκης με ημερομηνία έναρξης στις 23/08, οπότε έχει μέλλον μπροστά του.

Γεια. Γιατί πρέπει να κλείσουμε δύο κόσμους για να ανοίξουμε έναν νέο κόσμο; Πολλοί άνθρωποι περιμένουν τον νέο κόσμο. Δεν υπάρχει καμία ευχαρίστηση σε άλλους κόσμους.
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Δεν νομίζω να έγραψα κάπου πως πρέπει να κλείσουν δύο κόσμοι για να ανοίξει άλλος. Εκτός αν δεν το διατύπωσα σωστά και δόθηκε λάθος εντύπωση.
 

DeletedUser613

Guest
Νομίζω ότι υπάρχει λάθος. Το 31ο παγκόσμιο άνοιγμα ονομάστηκε Τρίτη 28, αλλά η 28η του μήνα είναι Τετάρτη.
 

DeletedUser408

Guest
şimdiden için girmek alem 31
ψψψψψψψψ ετοιμος ειμαι ο ατιμος....
περιμενω ban προς το παρον :)
 

DeletedUser613

Guest
Όχι, είμαι από την Κύπρο. Γιατί; Γνωρίζω επίσης και τους Τούρκους.
 

DeletedUser408

Guest
Α οκ.Ρωτησα απλα θα μπεις με τους Τουρκους εχεις αλλη φυλη ?
 

DeletedUser613

Guest
Δεν είμαι σίγουρος πόσοι Τούρκοι θα ξεκινήσουν τον νέο κόσμο, οι πιθανότητές τους στον ελληνικό κόσμο είναι πολύ χαμηλές. Θα συμμετάσχετε στους Τούρκους;
 
Κορυφή