Βασιλεύς της Επικράτειας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser376
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser376

Guest
Και να που οι προφητείες γίνονται πραγματικότητα!

Δεν μένουν παρα λίγα λεπτά για την δύση του Ηλίου και το τέλος της πρώτης ημέρας στον Νέο Κόσμο και ήδη έγινε σαφές ποιος θα επικρατήσει στο Νέο Κόσμο. Μια νέα εποχή ξεκινάει σήμερα για το Ελληνικό Tribal Wars 2, ένα νέο είδος διακυβέρνησης που δεν έχουμε ξαναδεί!

Τέρμα η λομπίστικη αντίληψη μιας παρέας που διοικεί ολόκληρη Φυλή εδώ υπάρχει ένας Βασιλιάς! Και είναι Βασιλιάς ΟΛΩΝ και ένας Αντιβασιλέας σε κάθε Επαρχία, που είναι πάντα ο ισχυρότερος της άρχοντας και άρα όλοι μπορούν να φτάσουν σε αυτό το αξίωμα!

Η Ειρήνη πλέον είναι το ύψιστο αγαθό για το οποίο δουλεύουμε όλοι, για αυτό η Ο.Ν.Ε. κήρυξε τον Πόλεμο από την πρώτη ημέρα σε όλες τις Φυλές που τόλμησαν να δημιουργηθούν αμφισβητώντας την εξουσία του Μοναδικού Αληθινού Βασιλέως!

Που είναι τώρα οι Βίκινγκ και οι ένα σορό αισχρές Φυλές που καταδηναστεύουν τους λαούς στους άλλους κόσμους;;; Εδώ είμαστε μόνο εμείς… Ο.Ν.Ε..
 

DeletedUser376

Guest
Κλείνει σε λίγο και η τρίτη ημέρα, και η Ο.Ν.Ε. έχει πλέον παγιωθεί ως η καλύτερα οργανωμένη Φυλή! Με παρουσία σε όλες τις ενεργές Επαρχίες! Για αυτό είδαμε τους τυράννους Apolwnas kai Goldrain να συμμαχούν δημιουργώντας μια Φυλή, δεν τίθεται θέμα πως είναι τρομαγμένοι από την παρουσία μας και χαρακτηριστικότερο όλων είναι ότι ο Apolwnas όταν είδε ότι Νοτιοδυτιοκά βρισκόμουν εγώ, έκανε επανεκκίνηση, για να φύγει όσο το δυνατόν πιο μακριά μου... Βορειοανατολικά! (εδώ γελάνε). Δεν θα φτάσει αυτό για να γλυτώσει όμως!!!
 

DeletedUser489

Guest
Καλησπέρα.. δεν ξέρω αν μία παρέα είναι καλύτερη από έναν Βασιλειά ή όχι.
Πάντως μοιρίζομαι βαρβαροφαγία..
Εμείς, έναν σύμμαχο έχουμε.. τα βαρβαρικά χωριά.. και θα τα υπερασπιστούμε μέχρι τελευταίας γρανίδος.. με ότι αυτό συνεπάγεται..

~~GFS~~
 

DeletedUser243

Guest
Κλείνει σε λίγο και η τρίτη ημέρα, και η Ο.Ν.Ε. έχει πλέον παγιωθεί ως η καλύτερα οργανωμένη Φυλή! Με παρουσία σε όλες τις ενεργές Επαρχίες! Για αυτό είδαμε τους τυράννους Apolwnas kai Goldrain να συμμαχούν δημιουργώντας μια Φυλή, δεν τίθεται θέμα πως είναι τρομαγμένοι από την παρουσία μας και χαρακτηριστικότερο όλων είναι ότι ο Apolwnas όταν είδε ότι Νοτιοδυτιοκά βρισκόμουν εγώ, έκανε επανεκκίνηση, για να φύγει όσο το δυνατόν πιο μακριά μου... Βορειοανατολικά! (εδώ γελάνε). Δεν θα φτάσει αυτό για να γλυτώσει όμως!!!
Μιλάμε για τρελό σπαμ..... χαχαχαχαααα
 
Κορυφή