Το αργήσατε σήμερα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser243
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser357

Guest
Ναι απλά άνδρες παίζουν κυρίως το παιχνίδι και το κλάσσικο το βλέπουν μέχρι και οι γυναίκες!!!!
 

DeletedUser376

Guest
Ακριβώς, υποτίθεται ότι οι κορυφαίοι Στρατηγοί πρέπει να ηγούντο της Φυλής τους! Δεν μου λέει τίποτα ένας Απόλλωνας προσκυνημένος στους Σπαρτιάτες, ένας Goldrain που διαλύει την Φυλή του για να φυγαδευτεί που αλλού; Και αυτός στους Σπαρτιάτες και να το παίζει κορυφαίος κτλ. Λοιπόν Uppercut τελευταία μιλάς πολύ καλά... θα σε αναβαθμίσω σε Σύμμαχο μου!
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Τέρμα το διάλειμμα, ο κόσμος άνοιξε.

Στο συγκεκριμένο θέμα δεν θα δοθούν ποινές. Κρατήστε το σαν χώρο εκτόνωσης.

Όποιος έχει ιδέα για διαγωνισμό (πέραν του clásico της επόμενης Κυριακής) ας ενημερώσει εδώ.


Ναι απλά άνδρες παίζουν κυρίως το παιχνίδι και το κλάσσικο το βλέπουν μέχρι και οι γυναίκες!!!!

Εάν ήταν σπόντα για εμένα, θα σε στεναχωρήσω αλλά απευθύνεσαι σε socio :)
 

DeletedUser376

Guest
Σε 'ότι αφορά το διαγωνισμό με το βιντεάκι δεν ξέρω τι είναι pull ups, αλλά είμαι σίγουρος για το ότι και εκεί θα κέρδιζα!
 

DeletedUser20

Guest
Καλημέρες.
Μια μέρα δεν μπήκα forum απόγευμα και αρχίσαμε ψιλή κουβεντούλα....
τι έχασα;;;;;

Υγ. Κάποιοι, κάποιοι μην βγάζετε γλώσσα γιατί αν μπω να παίξω σοβαρά θα έχουμε κλάματα.:cool:
 

DeletedUser218

Guest
Καλημέρες.
Μια μέρα δεν μπήκα forum απόγευμα και αρχίσαμε ψιλή κουβεντούλα....
τι έχασα;;;;;

Υγ. Κάποιοι, κάποιοι μην βγάζετε γλώσσα γιατί αν μπω να παίξω σοβαρά θα έχουμε κλάματα.:cool:
μπες γιατι δεν εχουμε αντιπαλο συνηθως ://
 

DeletedUser243

Guest
Δε νομίζω πως θα μπω στον κ14.
κακώς θα έχει ξύλο αυτός... αν και λιγότερα άτομα... αλλά τουλάχιστον θα γίνει παιχνίδι.

Για διαγωνισμό που θέλεις ως εξτρά θα μπορούσε να γίνει το κυνήγι για αναζήτηση ΒΡΕΣ ΤΟ ΛΑΘΟΣ μέσα στην επαρχία μας.. Ένας Λάθος κρυμμένο σε ένα βάρβαρο και που θα μπορεί να βρεθεί ΟΠΤΙΚΑ σε αναζήτηση κτηρίων... παράδειγμα TOIXOΣ 22
 
Κορυφή