Το αργήσατε σήμερα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser243
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser243

Guest
Είπαμε να ανοίξει ο κόσμος, αλλά κάπως το αργήσαμε :p
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Δεδομένου πως σήμερα ανοίγουν 4 κόσμοι και το άνοιγμα γίνεται αλφαβητικά, έχουμε ώρα μπροστά μας.
 

DeletedUser243

Guest
Δεδομένου πως σήμερα ανοίγουν 4 κόσμοι και το άνοιγμα γίνεται αλφαβητικά, έχουμε ώρα μπροστά μας.
Ευχαριστούμε για να την ανταπόκριση...... πάμε για απόγευμα δλδ... καλό κουράγιο :) :)
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Δεν είπα πως πάμε για απόγευμα. Μη παρεξηγηθούμε. Μπορεί να ανοίξει και το επόμενο λεπτό.
Από τη στιγμή όμως που το άνοιγμα δεν εξαρτάται αποκλειστικά από εμένα, είμαι standby όπως και εσείς.
 

DeletedUser243

Guest
Noesis αυτό το μάτι μου θυμίζει τον big brother.... Δεν αλλάζεις καμία εικόνα :)
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Jamais!
Τη χρησιμοποιώ εδώ και 5-6 χρόνια και θα την αλλάξω τώρα;;; Όταν κλείσει 10ετία το βλέπουμε :D
 

DeletedUser243

Guest
Να είσαι καλά να την βγάλεις άλλα τόσα!!!! Υγεία και καλό κουράγιο...
Βέβαια για έμμισθη θέση δεν είναι κακό να παίζεις και να πληρώνεσαι!!! χχααχαααααα
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Καλά δεν πληρώνομαι μόνο για να παίζω, αλλά για να πούμε και του στραβού το δίκιο δεν με χαλάνε οι Κορώνες που παίρνω κάθε μήνα. Όπως και κανέναν άλλον φαντάζομαι που παίρνει από τους διαγωνισμούς :rolleyes:

Btw και μιας που έχει ψωμί ο κ14, καμιά ιδέα για διαγωνισμό παίζει; Ναι μεν θα βγει ο χριστουγεννιάτικος από την Εταιρεία, αλλά και ένας τοπικός δεν μας χαλάει.


ΥΓ @aigokairos μην ρίξεις ποινή για spam, σ' έφαγα :)
 

DeletedUser357

Guest
Πρώτος που θα βγάλει κτίριο ταγμάτων θα κατακτήσει 10 χωριά αντί για 5 χωριά που βάζατε να πάρει 1000 κορώνες. Να το δυσκολέψουμε λίγο.

Ευχαριστούμε για την υποστήριξη
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Για τους διαγωνισμούς που βγαίνουν στο άνοιγμα του κόσμου είναι τυποποιημένη διαδικασία, γι' αυτό και γίνεται ανακύκλωσή τους. Για τον κ14 δεν μπορώ να το κάνω, αλλά για τον κ15 δεσμεύομαι.

Εγώ όμως αναφερόμουν σε άλλο διαγωνισμό, εκτός αυτών που βγαίνουν για το άνοιγμα του κόσμου. Για εκεί παίζει καμιά ιδέα;
 

DeletedUser357

Guest
Ναι στο Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης στις 3 Δεκεμβρίου
 

DeletedUser376

Guest
Εγώ μπορώ να σε συντρίψω και ας είσαι διαχειρίστρια, αλλά με το noesis δεν σε έχω δει να παίζεις πουθενά(!)
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Ναι στο Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Μαδρίτης στις 3 Δεκεμβρίου

Με τους τραυματισμούς που έχουν και οι δύο και με την απόδοσή τους να έχει τόσα σκαμπανεβάσματα, θεωρώ πως θα είναι το πιο αμφίβολο clásico της τελευταίας δεκαετίας (ίσως και δεκαπενταετίας). Δεν έχω πρόβλημα να γίνει ένας τέτοιος διαγωνισμός, το θέμα όμως είναι πόσοι παρακολουθούν La Liga και όχι απλά ξέρουν πως υπάρχουν δύο ομάδες που λέγονται Barça και Real.


Εγώ μπορώ να σε συντρίψω και ας είσαι διαχειρίστρια, αλλά με το noesis δεν σε έχω δει να παίζεις πουθενά(!)

Ούτε είπα ούτε έγραψα κάπου πως παίζω με το username που κάνω διαχείριση. Άρα μπορεί να έχει γίνει και το αντίθετο :)
 

DeletedUser408

Guest
Σίγουρα όμως δεν θα επαναληφθεί στον κ14!
Αγορι μου οποιος σε πειραξει εσενα θα του λιωσω το κορμι.μαρεσει που θελεις να παιζεις σοβαρα με λιγους και οχι με τους κλασομπανιερες στρατολογους τζαμπα μαγκες
 
Κορυφή