Όσον αφορά το παιχνίδι από το tablet

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser461
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser461

Guest
Παίζω tribal wars 2 από το pc
Και το κατέβασα και στο tablet...
ερώτηση πρώτη υπάρχει περίπτωση να συνδεθώ στον λογαριασμό που έχω από το pc (από το facebok δηλαδή) με το tablet;
Ερώτηση 2
Αν παίξε σε διαφορετικό λογαριασμό στο tablet από ότι στο pc αλλά λογικά επειδή παίρνω wifi από το ρούτερ του σπιτιού κάνω κάτι παράνομο στα πλαίσια των κανόνων;
Ευχαριστώ...(οκ μπορείς να ρώτησα και χαζομάρες τώρα...)
 

DeletedUser461

Guest
ρωτάω γιατί δεν ξέρω αν παίζω από την ίδια ip του ρούτερ...tablet και pc
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Παίζω tribal wars 2 από το pc
Και το κατέβασα και στο tablet...
ερώτηση πρώτη υπάρχει περίπτωση να συνδεθώ στον λογαριασμό που έχω από το pc (από το facebok δηλαδή) με το tablet;

Φυσικά. Πρώτα πρέπει να γίνει αλλαγή κωδικού από την αρχική σελίδα του παιχνιδιού. Θα σταλεί ένα mail στο email του λογαριασμού με οδηγίες για την επαναφορά του κωδικού. Όταν γίνει αυτό, εισάγετε όνομα χρήστη και κωδικό στην εφαρμογή.

Ερώτηση 2
Αν παίξε σε διαφορετικό λογαριασμό στο tablet από ότι στο pc αλλά λογικά επειδή παίρνω wifi από το ρούτερ του σπιτιού κάνω κάτι παράνομο στα πλαίσια των κανόνων;
Ευχαριστώ...(οκ μπορείς να ρώτησα και χαζομάρες τώρα...)

Εάν οι λογαριασμοί δεν παίζουν στον ίδιο κόσμο, δεν υπάρχει πρόβλημα. Αν είναι στον ίδιο κόσμο, υπάρχει παράβαση του Κανονισμού 1 με συνέπειες.
 

DeletedUser461

Guest
οκ μία φορά μπήκα από το tablet μου άνοιξε σε ένα νέο χωριό αλλά δεν ξέρω σε ποιον κόσμο ήταν ..και από ότι φαίνεται δεν ξαναμπαίνω γιατί θα κάνω χαζομάρα...χωρίς να ξέρω και όλας χοαοχοα
άσε μην γίνει κανένα μπέρδεμα και τρέχουμε...

Ευχαριστώ πολύ πάντως!!!
 

DeletedUser497

Guest
Δουλευω πολυ το ταμπλετ και θα ηθελα να μαθω τι καταναλωση εχει το παιχνιδι σε MB.Εχω mobile internet.
 

DeletedUser497

Guest
Παντος στο ταμπλετ .προς το παρον και λεω προς το παρον γιατι ειμαι νεος στο παιχνιδι και ειμαι στην αρχη του.τρεχει αρκετα καλα!
 
Κορυφή