Κατάσκοποι και Sabotage

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser123
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser123

Guest
1) Είμαι νέος στο TW2 και δεν έχω ακόμα εξοικειωθεί με μερικά πράγματα. Θα ήθελα να μάθω ποιος είναι ο τύπος που υπολογίζει πόσοι κατάσκοποι θα χαθούν ως επιτιθέμενος και ως αμυνόμενος (πχ. στέλνω επίθεση με 3 κατασκόπους και το αμυνόμενο χωριο έχει 3 , η στέλνω 5 κατασκόπους και το αμυνόμενο χωριο έχει 5). ?

2)Άλλη απορία σε pies περίπτωσις το sabotage είναι επιτυχές και ποτε απότυχες δηλαδή πόσους κατασκόπους πρέπει να έχει το αμυνόμενο χωριο ώστε με τους 3 κατασκόπους του sabotage να έχει επιτυχία? Και γιατί πάντα οι κατάσκοποι του sabotage (3) πεθαίνουν οποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα?

3)Άλλη απορία, το καπηλειό προσθέτει περισσότερη επιτυχία στην κατασκοπία ανάλογα με το επίπεδο?

4)Το Τάγμα με συντεχνία κλεφτών, όσο το αναβαθμίζεις εκτος από την μείωση των νομισμάτων, προσφέρει καλύτερη επιτυχία στο sabotage?
 

DeletedUser123

Guest
Τι έγινε τόσο δύσκολη ερώτηση σας έβαλα βρε διαχειριστές?
 

DeletedUser34

Guest
θελουν χρονο οι απαντησεις, τι το περασες?
εδω απλα πραγματα δεν γινοντε.
το καπηλειο οσο περισοτερο ειναι επηρεαζει,
στο σαμποταζ αποτελεσμα ειναι να σκοτωνοντε ολοι οι κατασκοποι.
οι κατασκοποι δεν εχουν μπεσα(χαχαχα) οταν ειναι κιτρινη η αναφορα μην την εμπιστευεσαι, τις πρασινες να δεινεις βαση.
το ταγμα περα απο το οτι σου δινει το δικαιωμα για σαμποταζ τιποτα αλλο πανω σε αυτο, οσο αναιβαζεις ειναι 1% μειωση του κοστους νομισματος(φοβερο μπονους)
 

DeletedUser

Guest
1) Είμαι νέος στο TW2 και δεν έχω ακόμα εξοικειωθεί με μερικά πράγματα. Θα ήθελα να μάθω ποιος είναι ο τύπος που υπολογίζει πόσοι κατάσκοποι θα χαθούν ως επιτιθέμενος και ως αμυνόμενος (πχ. στέλνω επίθεση με 3 κατασκόπους και το αμυνόμενο χωριο έχει 3 , η στέλνω 5 κατασκόπους και το αμυνόμενο χωριο έχει 5). ?
Δεν γνωρίζουμε πως βγαίνει το αποτέλεσμα μίας κατασκοπείας.

2)Άλλη απορία σε pies περίπτωσις το sabotage είναι επιτυχές και ποτε απότυχες δηλαδή πόσους κατασκόπους πρέπει να έχει το αμυνόμενο χωριο ώστε με τους 3 κατασκόπους του sabotage να έχει επιτυχία? Και γιατί πάντα οι κατάσκοποι του sabotage (3) πεθαίνουν οποιο κι αν είναι το αποτέλεσμα?
Αυτό είναι κάτι που επίσης δεν γνωρίζουμε. Όπως ίσως να είδατε και στην τελευταία ανακοίνωση που βγάλαμε, δόθηκε στη δημοσιότητα βίντεο στο οποίο εξηγείται το σύστημα μάχης αναλυτικά, κάτι που δεν γνωρίζαμε(ίσως οι παλαιότεροι που προέρχονται από τις φυλετικές να το γνωρίζανε). Το ίδιο συμβαίνει και με τις κατασκοπείες, πιθανότατα η InnoGames θα το εξηγήσει και αυτό εν καιρώ.

3)Άλλη απορία, το καπηλειό προσθέτει περισσότερη επιτυχία στην κατασκοπία ανάλογα με το επίπεδο?
Όχι, μετά το 12ο επίπεδο θεωρώ ότι δεν υπάρχει λόγος να ανεβαίνει.

4)Το Τάγμα με συντεχνία κλεφτών, όσο το αναβαθμίζεις εκτος από την μείωση των νομισμάτων, προσφέρει καλύτερη επιτυχία στο sabotage?
Απαντήθηκε ήδη από τον εκτελεστης1.
 

DeletedUser

Guest
Οταν δειχνει το αιματακι που σημαινει οτι υπαρχει απωλεια σε κατασκοπια κ βλεπω οτι δεν πεθανε καποιος δικος μου (επομενως το λογικο ειναι να σκεφτω οτι την πατησε καποιος του αντιπαλου) γιατι δε μου δειχνει ολοκληρη την αναφορα; (δειχνει το επιπεδο κτιριων αλλα οχι πορους κ δε θυμαμαι κ αλλη αλλαγη)
 

DeletedUser

Guest
Καλό θα ήταν να μας δείξεις μία εικόνα ώστε να δούμε το πρόβλημα.
 

DeletedUser

Guest
Θα προσπαθησω να βρω καποια αναφορα αν κ γινεται ενας χαμος...
 
Κορυφή