Ερωτήσεις !!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser133
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser133

Guest
Καλημέρα σε όλους καλώ μηνα για όλους τους χρηστες αυτού του ιστοτόπου θα ήθελα να κάνω μερικές ερώτησης και αν μπορείτε απαντήστε μου

1.Πρώτη ερώτηση μέχρι ποσα level πάει αυτό το παιχνίδι??
2.Γίνετε με κάποιον τρόπο να στήλης από εσένα σε μέλος τις φυλής σου πράγματα όπως μέταλλα πηλό η ξυλα?
3.μέχρι πόσες αποικίες μπορείς να εχεις???
4.την δόξα πως την ανεβάζει γενικότερα γτ ανεβαίνει ναι μεν σε εμενα αλλα δεν καταλαβαίνω πως?


Υ.Γ 1

Ευχάριστο πολύ για όσου απαντήσουνε και για την κατανόηση σας διότι είμαι νέο μέλος


Υ.Γ 2
πολύ ωραίο παιχνίδι Συγχαρητήρια
 

DeletedUser24

Guest
Το παιχνίδι δεν εχει levels
Υλικα μπορεί να στείλει κάποιος είτε ανταλλάζοντας τα μέσω της αγοράς ή αν έχεις αγορά στο επίπεδο 20, μπορείς να τα στείλεις και χωρίς ανταλλαγή
Μπορείς να έχεις όσα χωριά θέλεις
Αν με τη δόξα εννοείς τους πόντους του χωριού σου, αυτοί ανεβαίνουν όταν ανεβαίνουν και τακ΄τηρια του χωριού
 

DeletedUser133

Guest
1.Kαλησπέρα να κάνω μια ερώτηση βρε παιδιά το όταν θες να κανεις με την φιλί σου επίθεση πως το κανεις ???
2.Η
Φιλί σου πως παίρνει πόντους?
3.Γίνεται να δω σαν μέλος μια φίλης το χωρίγιο ενός μέλους της φίλης μου?
4.Πως βάζεις αλλου εκκλησια σε άλλη επαρχία?
5.Είναι απαραίτητο να έχω ακαδημία για να βάλω εκκλησια σε άλλη επικράτεια?
6.Στην περίπτωση που έχω την προστασία από επίθεσης και κάνω επίθεση σε κάποιον που δεν έχει την χάνω??
 

DeletedUser24

Guest
1. Δεν γινεται επίθεση με την φυλή αυτόματα αλλά με συνεννόηση των μελών
2. Η φυλή παίρνει πόντους φυλής στα επιτεύγματα της φυλής
3. Από την λίστα μελών επιλέγεις τον παίκτη που θές και βλέπεις τα χωριά του, όχι όμως το εσωτερικό του χωριού
4. Κάθε χωριό εκτός του πρώτου σου, έχει επιλογή για κατασκευή εκκλησιας από το μενόυ κατασκευής
5. Οχι
6.Την χάνεις
 

DeletedUser133

Guest
Ο/Η Ghnutoc;n960 έγραψε:
1. Δεν γινεται επίθεση με την φυλή αυτόματα αλλά με συνεννόηση των μελών
2. Η φυλή παίρνει πόντους φυλής στα επιτεύγματα της φυλής
3. Από την λίστα μελών επιλέγεις τον παίκτη που θές και βλέπεις τα χωριά του, όχι όμως το εσωτερικό του χωριού
4. Κάθε χωριό εκτός του πρώτου σου, έχει επιλογή για κατασκευή εκκλησιας από το μενόυ κατασκευής
5. Οχι
6.Την χάνεις

δηλαδή μισό για να καταλάβω αν δεν κάνω λάθος για να βάλω εκκλησια σε άλλο χωργιό πρέπει να μπορώ να του κάνω επίθεση
 

DeletedUser

Guest
Για να βαλεις εκλησια σε ενα αλλο χωριο απο το αρχικο σου θα πρεπει να το κατακτησεις αν ειναι μεσα στην ιδια επαρχια δε χρειαζεται ειναι υπο την επιροη του αρχικου χωριου και γενικα μια εκλησια σε καθε επαρχια χρειαζεσαι
Καλλα θα ηταν να διαβασεις το wiki για να καταλαβεις τα περισοτερα και μετα ρωτα οτι απορια εχεις ειναι αν δε το εχεις δει πανω πανω εδω στη πρωτη μπαρα
 

DeletedUser133

Guest
Βρε παιδιά για να κάνω όμως αναβάθμιση την εκκλησια όπως λέει στο wiki πρέπει να έχω δικό μου χωργιό άλλο που σημαίνει ότι πρέπει να έχω ακαδημία
 

DeletedUser

Guest
Ξεκινας με ενα χωριο αυτο εχει μεσα παρεκληση και δεν αναβαθμιζεται οταν μεγαλωσσεις το χωριο και φιαξεις ακαδημια κοψεις νομισμα και βγαλεις αριστο τοτε παιρνεις δευτερο χωριο ( δε φτανει ενας αριστις θες η 4 αριστους η 4 επιθεσεις με τον ενα που εχεις) το καινουριο χωριο που θα παρεις δεν εχει εκλησια θα πρεπει να τη φιαξεις κααι αν θες να την αναβαθμησεις παει μεχρι το λεβελ 3 ( αν και δε χρειαζεται πανω απο το 1 λεβελ γιατι σου τρωει πολυ απο το αγροκτημα ) αν τωρα το χωριο που θα παρεις ειναι στην ιδια επαρχια με το αρχικο χωριο σου δε χρειαζεται εκλησια
 

DeletedUser133

Guest
Καλησπέρα να ρωτήσω επιτεύγματα φυλής πως κάνω ??

και μια ακόμα ερώτηση σε τι συσκευές android παιζή το παιχνίδι γιατη στην δίκια μου λέει ότι δεν υποστηρίζεται για να παίξει


και κάτι ακόμα πόσους paladin μπορώ να φτιάξω και πως
 

DeletedUser24

Guest
Τα επιτεύγματα της φυλής γίνονται αυτόματα καθώς προχωράνε τα μέλη της.

To παίχνιδι απαιτεί συσκευή με Android 2.3 ή νεότερο.

Μπορείς να έχεις μόνο έναν πάλαντιν από το κτήριο '¨Αγαλμα'.
 

DeletedUser133

Guest
Ο/Η Ghnutoc;n1088 έγραψε:
Τα επιτεύγματα της φυλής γίνονται αυτόματα καθώς προχωράνε τα μέλη της.

To παίχνιδι απαιτεί συσκευή με Android 2.3 ή νεότερο.

Μπορείς να έχεις μόνο έναν πάλαντιν από το κτήριο '¨Αγαλμα'.

Και τοτε πος εξηγιται το γεγονος να βρικα καπιον με 2 paladin
 

noesis

Μέλος προσωπικού
Ο/Η DeathwhispeR;n1092 έγραψε:
Και τοτε πος εξηγιται το γεγονος να βρικα καπιον με 2 paladin


Όντως υπήρξε bug το οποίο διορθώθηκε μονομερώς την προηγούμενη εβδομάδα και θα διορθωθεί ολοκληρωτικά με την αναβάθμιση στην έκδοση 1.10 που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 25 Φεβρουαρίου.
 

DeletedUser133

Guest
1.Τελικα Ποτε Αλαζη η εκδοση σε 1.10
2.Τα χωργια τον Βαρβαρον Ειναι χωργια που τα περνης??
 

DeletedUser24

Guest
1. Μεταφέρθηκε για τη Δευτέρα 2 Μαρτίου.
2. Ναι
 

DeletedUser133

Guest
1.Καλησπέρα παιδιά να ρωτήσω στην περίπτωση που χασίς και τα 2 χωργια σου τη γίνεται.
2.Πως Γίνεται η αναφορά ενός παίχτη η μια φυλής μέσο του παιχνιδιού αυτού.
3.Υπάρχει ανώτατο ωριό στο να φτιάξει αριστοκράτες και αν ναι πιο είναι.
4.Στην περίπτωση που θες να αγοράσεις με κορόνες ασπίδα προστασίας που την βρίσκεις???.


Ευχάριστο για την κατανόηση σας ο Ιδρυτής της Gold Cup Academy.
http://**********/

προειδοποίηση για διαφήμιση άλλου ιστοτόπου
Η δημοσίευση threads/posts με σκοπό την διαφήμιση άλλων ιστοτόπων (sites) εκτός των Φυλετικών Μαχών και της InnoGames απαγορεύεται.

By aigokairos
 

DeletedUser20

Guest
1. Βασικά δεν ξέρουμε πόσα χωριά έχετε, αν έχετε μόνο δυο τότε σας δίνετε η ευκαιρία να διαλέξετε μια νέα τοποθεσία και να ξεκινήσετε από την αρχή.
2. Μέσα από την ομάδα υποστήριξης. ΕΔΩ
3. Όχι δεν υπάρχει όριο κάνετε όσους μπορείτε περισσότερους για να πάρετε ακόμα περισσότερα χωριά.
4. Τι εννοείτε λέγοντας ασπίδα προστασίας;

Έχετε μια προειδοποίηση για το link που βάλατε σε σελίδα που δεν ανήκει στην InnoGames.
To link αφαιρέθηκε
.
 

DeletedUser38

Guest
ρωτα τους ποτε θα βαλουν εκεινο το ριμαδι τον προσομοιωτη ημουν νεος κ γερασα αλλα αμα ρωτησεις θα σου πουν ειναι εις γνωσην της ομαδας ειπαμε BETΑ αλλα οχι κ ετσι πρεπει να πας στο μαντειο τον δελφον για να βγαλεις ακρη.μπορει καποιος απο την inno games να μας πει πως στο καλο τα εχουν κανει ετσι απο περιεργεια οχι τπτ αλλο
 

DeletedUser20

Guest
Φαντάζομαι η ερώτηση είναι γενικά προς την ΟΔ και όχι προσωπικά σε εμένα.

Η Εταιρεία προσπαθεί καθημερινά για να σας δώσει πολλές νέες δυνατότητες για να ευχαριστηθείτε ακόμα πιο πολύ το παιχνίδι.
Μέσα στις προτεραιότητες της είναι και ο προσομοιωτής, αλλά και πολλά ακόμα.
Όταν οι τεχνικοί έχουν ολοκληρώσει την ρύθμιση θα ενημερωθείτε όλοι και από εδώ, αλλά και με μήνυμα στο παιχνίδι.
 

DeletedUser

Guest
Μια άλλη ερώτηση αμα έχουμε 5 Αριστους σε μία επίθεση και όχι στο κλασικό τρένο επιθέσεων , πόσο ηθικό θα χάσει το χωριό; Οσο ο ένας 20-35 ή και απο τους 5χ(20 - 35)
 
Κορυφή