Δημιουργια Φυλής

Foneas

Νέο Μέλος
Καλωσορίζω τους νέους παίκτες και χαιρετίζω τους παλιούς. Απευθύνω πρόσκληση σε νέα παιδιά να μάθουνε το παιχνίδι μαζί μας και σε παλιούς να ξεχάσουν αντιπαλότητες και να παίξουν δίπλα μου.
Σκοπός να χαρούμε το παιχνίδι. Σας περιμένω ingame με το ίδιο νικ που υπογράφω εδώ.
Καλό παιχνίδι να έχουμε άπαντες.;)

Πάνος/ Foneas®
 

DeletedUser408

Guest
Αν θελετε να αλλαξει καποτε αυτο το παιχνιδι που το εχουν καταστρεψει κυριολεκτικα οι νουμπαδες απο την ηγεσια μερικων φυλων ΜΗ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΥΛΗ και ριξτε ακυρο στους μεχρι τωρα ηγετες φυλων.Οσους κοσμους και να κλεισουν το ειπειδο τους θα ειναι παντα χαμηλο σαν παικτες μιλαω παντα και οχι σαν ανθρωποι.Μαθανε με τα κο πλει και με τις απειρες σταρτολογησεις τακτικη στρουμφωχωριο ολα μπλε απο τηην 1η μερα και δημιουργια ριμ με στρατλογησεις οχι με μαχες.Κανετε μικρες φυλες και ας χασατε και φατε πυξιδα μαθετε τακτικες ψαξτε αν βρισκετε πραγαμτα ετσι θα γινετε καλυτεροι.Αν δεν ακουτε λοιπον αυτα τα νουμπακια και ασχοληθειτε με το παιχνιδι θα γινει ακλυτερο και για εσας το παιχνιδι δεν ειναι καλυτεροι αυτοι απο εσας !!!
 

DeletedUser414

Guest
Επί προσωπικού...
.... το εχουν καταστρεψει κυριολεκτικα οι νουμπαδες απο την ηγεσια μερικων φυλων ΜΗ ΜΠΕΙΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΥΛΗ και ριξτε ακυρο στους μεχρι τωρα ηγετες φυλων.Οσους κοσμους και να κλεισουν το ειπειδο τους θα ειναι παντα χαμηλο σαν παικτες μιλαω παντα ..........
δεν ειναι καλυτεροι αυτοι απο εσας !!!
Και αυτά τα λέει κάποιος που ΔΕΝ έχει "στεριώσει" ποτέ σε καμία φυλή, ούτε καν σε δική του... Μάλιστα! :confused:
Χωρίς να γνωρίζει φυσικά το πόσες ώρες αφιερώνουμε κάποιοι, στο να μάθουμε το παιχνίδι σε νέους παίκτες. ;)
Όσο για τις "μάχες"... Ακόμα και σε κόσμο (για τον 14 μιλάω) που μπήκαμε για πλάκα, μέχρι να ανοίξει ο 15, με μια φυλή 5-6 ατόμων, η οποία έχει ΟΛΟΝ τον κόσμο στους "εχθρούς", μπορείς να πάρεις μια κατάταξη των φυλών κατά πόντους μάχης (επιθετικούς, αμυντικούς και σύνολο) και να διαπιστώσεις πως αυτή η φυλή "της πλάκας" είναι 3η πίσω από τις 2 μεγάλες!!!
Κι "επί προσωπικού", όπως προείπα... Δες και την κατάταξη σε επιθετικούς κι αμυντικούς πόντους, στους παίκτες και μετά μας λες πόσους απ' τους δικούς μας ("νουμπάδες") βλέπεις στις πρώτες θέσεις. :)
 

DeletedUser408

Guest
Καλα φιλε μου μαθετε εσεις το παιχνιδι και το μαθεντε και σε αλλους παικτες.Και ποιος ασχοληθηκε με εσας στον 14?που βγηκατε ριμ ολοι χαλαρα?Και φυσικα θα σας πω νουμπαδες σς εχω δει απο πρωτο χερι τι εισαστε.Το οτι δε στεριωννω με τετοια καραγκιοζηλικια που κανετε σε φυλες χαιρομαι ιδιαιτερα.Ακομα και καταταξεις να δω παλι δε λενε τιποτα για το ποσο γνωστες ειστε απο 2 3 κουβενετες κατλαβαινει πολλα καποιος
 

DeletedUser408

Guest
και η φυλη δεν ηταν δικη μου.Και στην τελικη μου λες ειστε 3η πσοες φυλες εχει ποαι ο κοσμος σοαβρες και εσεις ειστε 3οι και χαιρεστε
 

DeletedUser463

Guest
Πάντως εγώ βλέπω 5 pre-made φυλές. Μια χαρά είναι. Βέβαι η μία είναι η γνωστή mass recruter, pay2win φυλή αλλά όπως λένε και στο χωριό μου "κιμ σικέρ"!
 
Κορυφή