Αυτοκράτορας Κόσμου 14, Δημήτριος Γεωργόπουλος Ζούτας.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser376
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser96

Guest
Σε αυτό δεν μπορώ να σου απαντήσω δεν ήμουν ποτε ειρηνικός τύπος :)
 

DeletedUser408

Guest
Σκάσατε μήτη και εσείς;;; Για πέστε μας λοιπόν... εσείς οι... Σπαρτιάτες δεν συμμαχήσατε με 5 Φυλές για να τα βγάλετε πέρα;;; Τον Goldrain, τον γνωστό δυνάστη, ποιοι τον μάζεψαν λίγο πριν τον συντρίψω;;; Θα σας δω σε λίγες ώρες προσκυνημένοι και αλίμονο σας αν κάνετε πάλι πως δεν μου πληρώνετε φόρο. Αυτή την φορά ξέρω πως θα σας τιμωρήσω! Υ.Γ.: Μην θεωρείτε τυχαίο ότι μπαίνω στον Κόσμο που ουσιαστικά αντικαθιστά τον Κόσμο 11. Υ.Γ.: Η μόνη περίπτωση να διαπραγματευτώ με εσάς είναι να απθερώσετε τον Jelenotekat

ΕΙχα παιξει πολυ λιγο στον Κ11 αλλα καταλαβα τι ειχε γινει και θα συμφωνησω μαζι σου.Τα καραγκιοζιλικια με τις ενωσεις φυλων πρεπει να σταματησουν ας χασαουν και καποιοι παιχνιδι ειναι
 

DeletedUser408

Guest
και το αλλο τραγικο της υποθεσης ειναι οι ανελητες στρατολογησεις.ΠΟΛΥ κακος εχει το παιχνιδι οριο μελων 200 ατομων απο την στιγμη που δεν ειναι παρα πολλοι η παικτες σε καθε κοσμο.να μου πεις υαπρχει και η ακαδημια εστω ας εχουν ακαδημιες.
 

DeletedUser376

Guest
Uppercut εκτός του ότι προσκύνησες, μίλησες και σωστά! Σου απονέμω χάρη και σε απαλλάσσω από τους φόρους σου δια παντός! Απόλλωνα σε καταδικάζω σε συντριβή εντός 24 ωρών από το τέλος της προστασίας σου (να θυμάσαι τι έγραψες πριν 55 λεπτά, όταν θα χτυπιέσαι, που θα έχεις χάσει τα πάντα μες σε 6 μέρες).

Τέλος δηλώνω προς τους διαχειριστές ότι εγώ... δεν έχω καμία ανάγκη την προστασία των 5 πρώτον ημερών και τους καλό να την απενεργοποιήσουν!!!
 

DeletedUser408

Guest
Uppercut εκτός του ότι προσκύνησες, μίλησες και σωστά! Σου απονέμω χάρη και σε απαλλάσσω από τους φόρους σου δια παντός! Απόλλωνα σε καταδικάζω σε συντριβή εντός 24 ωρών από το τέλος της προστασίας σου (να θυμάσαι τι έγραψες πριν 55 λεπτά, όταν θα χτυπιέσαι, που θα έχεις χάσει τα πάντα μες σε 6 μέρες).

Τέλος δηλώνω προς τους διαχειριστές ότι εγώ... δεν έχω καμία ανάγκη την προστασία των 5 πρώτον ημερών και τους καλό να την απενεργοποιήσουν!!!
Σε ευχαριστω γιατι εχετε πεσει πολυ 'μπραβοι' και δεν ηξερα σε ποιον να πρωτοδινω φορους.Ενας λιγοτερος :p:p:p:p:p:p:p:p:p:p
 

DeletedUser408

Guest
Τέλος δηλώνω προς τους διαχειριστές ότι εγώ... δεν έχω καμία ανάγκη την προστασία των 5 πρώτον ημερών και τους καλό να την απενεργοποιήσουν!!![/QUOTE]

εγω λεω να σου αφαιρεσουν και την κτασκευη τειχους και χωρις ποραδικα μονο φαρμ.
 

DeletedUser376

Guest
Από λεπτό σε λεπτό, ο κόσμος ανοίγει... να σας δω εκεί ποιοι προσκυνάτε και ποιοι διαλύεστε!
 

DeletedUser408

Guest
φιλε μου παιχνιδι αραξε με τα προσκυνηματα και τη βυζαντινη αυτοκρατορια.
 

DeletedUser376

Guest
Μίλα αανοιχτά Uppercut, θα μπεις στην Φυλή μου ή θα πας με τους δυνατούς για ασφάλεια;
 

DeletedUser408

Guest
ποιοι ειναι οι δυνατοι?χαχα ρε μεγαλε εγω κλεισει φυλη
 

DeletedUser376

Guest
Μην σε δω με Απόλλωνα... θα πληρώνεις τα διπλά!
 

DeletedUser408

Guest
Μπα φιλε δε χωραει 2ος με κορμαρα στη φυλη δε θελω ανταγωνισμο καθολου
 

DeletedUser462

Guest
Πραγματικα κλαιω, δεν υπαρχεις!!!
χαχαχαχχαχχα
:):):):):):):):):):):):):):):)
 

DeletedUser376

Guest
Όταν θα ξαναμπώ σε Κόσμο σίγουρα θα κλαις αλλά... θα είμαι ο μόνος που θα υπάρχω.
 

DeletedUser462

Guest
Όταν θα ξαναμπώ σε Κόσμο σίγουρα θα κλαις αλλά... θα είμαι ο μόνος που θα υπάρχω.
Σιγουρα θα αστειεύεσαι, χαρα μου να σε αντιμετωπισω, ελπιζω και θελω να εχουμε καλες μαχες. Τωρα για το αν θα εισαι ο μονος που θα υπαρχεις λιγο δυσκολο το βρισκω εκτος εαν η innogames κανει εναν κοσμο για εμας τους δυο. Θα κανω προταση ομως!
 

DeletedUser20

Guest
Καλημέρα
Αν κατάλαβα καλά εμμέσως πλην σαφώς κάνατε πρόταση για speed κόσμο?
 
Κορυφή