Αυτοκράτορας Κόσμου 14, Δημήτριος Γεωργόπουλος Ζούτας.

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser376
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser376

Guest
Αγαπητοί υπήκοοι.

Σας ενημερώνω ότι για τη διασφάλιση της ειρήνης και της ευημερίας στον Κόσμο 14, θα πρέπει όλα τα μη μέλη της Φυλής που θα ιδρύσω (Ο.Ν.Ε.), να αποστέλλουνε στο χωριό μου "Φοροσυλλέκτης" τόσες μονάδες Στρατού όσες και ο αριθμός των πόντων τους ή εναλλακτικά να αποστέλλουν καθημερινά τόσες μονάδες υλικών από κάθε πόρο όσες και ο αριθμός των πόντων τους.

Όσοι συμμορφωθείτε με τις διαταγές μου θα απολαύσετε μια Ζωή στο Βασίλειο μου, χωρίς άγχος και κινδύνους. Όσοι όμως αγνοήσετε τις διαταγές μου, καλύτερα να περιοριστείτε σε αμυντικό Στρατό και ψηλά τοίχοι (τουλάχιστον έτσι θα κερδίσετε λίγο χρόνο!).
 

DeletedUser408

Guest
Εγω παντως θα σου στελνω τοσες επιθετικες μοναδες οσοι θα ειναι οι ποντοι σου επι 1000.
 

DeletedUser376

Guest
Πως τολμάς σάτυρε; Θα σε εξοντώσω μέσα σε 24 ώρες από το τέλος της προστασίας σου, αν δεν ανακαλέσεις.
 

DeletedUser376

Guest
Θα σε εξοντώσω γελοίε, θα είσαι το πρώτο μου θύμα! Θα γίνεις το παράδειγμα για κάθε ανυπάκουο ον εις το Βασίλειο μου... αλίμονο σου.
 

DeletedUser408

Guest
Το οτι μιλας γελοιοτητα εσυ με.εντυπωσιαζει.ηδη με εχεις εξωντωσει απο τα γελια :) κανε με παραδειγμα τιμωρησε με.αν θελεις στου στελνω π.μ εμειλ να μου κανεις προσκληση να ειμαστε κοντα μην ξεπερασεις τις 24 ωρες λογο αποστασης
 

DeletedUser408

Guest
Αγαπητοί υπήκοοι.

Σας ενημερώνω ότι για τη διασφάλιση της ειρήνης και της ευημερίας στον Κόσμο 14, θα πρέπει όλα τα μη μέλη της Φυλής που θα ιδρύσω (Ο.Ν.Ε.), να αποστέλλουνε στο χωριό μου "Φοροσυλλέκτης" τόσες μονάδες Στρατού όσες και ο αριθμός των πόντων τους ή εναλλακτικά να αποστέλλουν καθημερινά τόσες μονάδες υλικών από κάθε πόρο όσες και ο αριθμός των πόντων τους.

Όσοι συμμορφωθείτε με τις διαταγές μου θα απολαύσετε μια Ζωή στο Βασίλειο μου, χωρίς άγχος και κινδύνους. Όσοι όμως αγνοήσετε τις διαταγές μου, καλύτερα να περιοριστείτε σε αμυντικό Στρατό και ψηλά τοίχοι (τουλάχιστον έτσι θα κερδίσετε λίγο χρόνο!).
Και για ποιο λογο καποιος να θελει ειρηνη στος φυλετικες μαχες
 

DeletedUser376

Guest
1ον: Αν ξεκινήσεις και εσύ από την πρώτη ημέρα, θα είμαστε σίγουρα σε γειτονικές επαρχίες και σε αυτή την περίπτωση σε έχω άνετα.
2ον: Κάποιος θέλει ειρήνη για να μπορεί να γελάει όταν θα εξαφανίζω τυράννους σαν εσένα με 100ντάδες ώρες δουλειάς πάνω σε χωριά που θα κατακτάνε χάρις την δική μου εύνοια!
 

DeletedUser408

Guest
Παντως βλεπω συνεχιζεις το δουλεμα εισια πολυ πειστικος μπραβο.Η απαντηση μου για το τι εχεις και τι θα κατακτησεις...? Res Νon Verba και ευχαριστω γιατι βαριεμαι αρκετα και αμρεσουν κατι τετοιες χαβαλετζιδικες συνομιλιες
 

DeletedUser408

Guest
πες μου οτι παιζεις και με καποιο nick στον 13?
 

DeletedUser376

Guest
Όχι, δεν εμφανίζομαι ποτέ με ψευδώνυμα. Θα με βλέπεις πάντα με το αληθινό μου όνομα! Θα σου πρότεινα να μου υποκλιθείς, μέχρι το άνοιγμα του Κόσμου 14, διότι σαν καλός Βασιλιάς είμαι και φιλεύσπλαχνος!
 

DeletedUser408

Guest
ελα παιχταρα αραξε αντε καλο παιχνιδι να εχεις
 

DeletedUser409

Guest
στον εντεκα τα ιδια ελεγε ειμαι 2ος και δεν το ειδα πουθενα πλακα εχεις παντος σκοτωνεις λιγο χρονο χαχαχα
 

DeletedUser408

Guest
για κατι τετοια παιζω το παιχνιδι:p
τι να κανω εδω που παιζω δεν εχει ουσια ρε
 

DeletedUser243

Guest
Αλήθεια όταν το είχες ξανακάνει είχε πιάσει;
 

DeletedUser376

Guest
Σκάσατε μήτη και εσείς;;; Για πέστε μας λοιπόν... εσείς οι... Σπαρτιάτες δεν συμμαχήσατε με 5 Φυλές για να τα βγάλετε πέρα;;; Τον Goldrain, τον γνωστό δυνάστη, ποιοι τον μάζεψαν λίγο πριν τον συντρίψω;;; Θα σας δω σε λίγες ώρες προσκυνημένοι και αλίμονο σας αν κάνετε πάλι πως δεν μου πληρώνετε φόρο. Αυτή την φορά ξέρω πως θα σας τιμωρήσω! Υ.Γ.: Μην θεωρείτε τυχαίο ότι μπαίνω στον Κόσμο που ουσιαστικά αντικαθιστά τον Κόσμο 11. Υ.Γ.: Η μόνη περίπτωση να διαπραγματευτώ με εσάς είναι να απθερώσετε τον Jelenotekat
 

DeletedUser96

Guest
Μονο εγώ βλέπω την ειρωνια να αποκαλεί αυτός που απαιτεί "φόρο" κάποιον άλλον δυνάστη :D?
 

DeletedUser376

Guest
Βάζω φόρο ώστε να συντηρώ το Στρατό που επιβάλει την ειρήνη! Εσύ τι νόμιζες;
 
Κορυφή