απορια!!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser34
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34

Guest
εχετε αναρωτηθει ποτε γιατι δεν υπαρχει συμετοχη στο φορουμ περα απο ελαχιστα ατομα? μηπως πρεπει να πιεσετε την εταιρεια για τις αναβαθμησεις που ζηταμε περι διευκοληνσης του παιχνιδιου και απλοποιησης καποιων ενεργειων?
νομιζω οτι περασε αρκετος χρονος και οτι ειναι ωρα για ουσιαστικες αναβαθμησεις,
ειναι πολυ κουραστικο οταν εχεις αρκετα χωρια, δεν ειναι δικη μου μονο γνωμη αλλα με οσους παιχτες στις πρωτες θεσεις εχω μιλησει την ιδια γνωμη εχουν
 

DeletedUser34

Guest
και κατι ακομα, μηπως καποια στιγμη πρεπει να αλλαξει αυτο το 50% που εχει οταν χτυπας εκτος επαρχιας για να σταματησει αυτη η βαρβαροφαγια? το παιχνιδι σε οποιον κοσμο και να δεις βλεπεις οτι ο πρωτος στοχος ειναι τα βαρβαρα και οχι μαχες,
 

DeletedUser34

Guest
το κλεισατε το μαγαζι???
δυο μερες και δεν υπαρχει απαντηση? καλα κρασια που λενε
 

DeletedUser123

Guest
xaxaxax εκτελεστή μονο εσύ υπάρxεις βλέπω στο foroum, είσαι παντού :D
 

DeletedUser

Guest
Πέραν του Community Manager, όλα τα μέλη της ομάδας διαχείρισης είμαστε εθελοντές και διαθέτουμε τον ελεύθερο χρόνο μας. Όταν λοιπόν αυτός είναι περιορισμένος αναγκαζόμαστε να παραμελούμε το φόρουμ, δίνοντας προτεραιότητα σε ελέγχους και αναφορές τεχνικών σφαλμάτων. Έχω απαντήσει ήδη για το θέμα των αλλαγών. Όσο για την αφαίρεση του 50% στις μάχες εκτός επαρχίας θα το ζητήσουμε από το τεχνικό τμήμα.
 

DeletedUser24

Guest
Το 'εχω ξαναπεί και μάλλον δεν εχει γίνει σαφές. Οι διαχειριστές του φόρουμ είναι εδώ για να βοηθούν στη σωστή και εύρυθμη λειτουργία του φόρουμ, μέλη του οποίου έιναι οι παίκτες του TW2. Δεν είναι ο χώρος για προσωπική συνομιλία των μελών της διαχείρισης με τα μέλη της κοινότητας. Ούτε είναι υποχρεωμένοι να απαντούν σε κάθε ερώτηση που τίθεται, είτε γιατί πολύ απλά δεν το γνωρίζουν ή γιατί κρίνουν οτι δεν πρέπει να απαντήσουν.

ΥΓ: Κε Εκτελεστη αναγνωρίζουμε και εκτιμούμε το γεγονός της συμμετοχης στο φόρουμ και μακάρι όλα τα μέλη να συμμετείχαν τόσο ενεργά όσο εσυ. Αλλά δεν έιναι δυνατόν κάθε ιδέα που καταθέτεις να περνάει στην εταιρεία, ούτε κάνοντας πολλαπλά ποστ, να μας πιέζεις να βγόυμε να απολογηθούμε, όταν δεν έχουμε κάτι να πούμε. Φιλικά ghnutoc
 

DeletedUser

Guest
Εμενα δε με πειραζει αυτο.Διοτι δινει την ικανοτητα σε καποιον που μπηκε πιο αργα στο παιχνιδι να εχει ενα εξτρα μπονους οπως ειναι κ το τειχος.Εξαλλου σου δινει τη δυνατοτητα να το αλλαξεις αυτο με 2 διαφορετικους τροπους.Ειτε παιρνοντας ενα πιο ευκολα κατακτησιμο χωριο κ φτιαχνοντας εκκλησια ειτε κανοντας επιθεση με παλαντιν απο χωριο με αγαλμα 5.Κ για να προλαβω επειδη δε μπορεις να εχεις πολλους παλαντιν βρες πολλους καλους συμπαικτες να κανουν το ιδιο.Γι αυτο υπαρχουν οι φυλες...
 

DeletedUser133

Guest
Ο/Η εκτελεστης1;n884 έγραψε:
εχετε αναρωτηθει ποτε γιατι δεν υπαρχει συμετοχη στο φορουμ περα απο ελαχιστα ατομα? μηπως πρεπει να πιεσετε την εταιρεια για τις αναβαθμησεις που ζηταμε περι διευκοληνσης του παιχνιδιου και απλοποιησης καποιων ενεργειων?
νομιζω οτι περασε αρκετος χρονος και οτι ειναι ωρα για ουσιαστικες αναβαθμησεις,
ειναι πολυ κουραστικο οταν εχεις αρκετα χωρια, δεν ειναι δικη μου μονο γνωμη αλλα με οσους παιχτες στις πρωτες θεσεις εχω μιλησει την ιδια γνωμη εχουν

Συγγνώμη που θα στο πω μεγάλε εγώ μπορεί να είμαι καινούργιος στο forum του διακομιστεί αυτού αλλα έχω να πω το εξής μην πετάς ότι σου κατεβει στο κεφάλι διότι κάποια στιγμή θα σου απάντηση αντί για διαχειριστής του ισοτόπου αυτού ο Διαχειριστής και προγραμματιστής του παιχνιδιού και δεν θα φταίνε σε αυτά που θα σου σούρουνε,,,,,,
+DeathWhispeR+
 

DeletedUser

Guest
σιγα μην ασχοληθει ο προγραματηστης του παιχνιδιου με το τι λεμε στο φορουμ εδω οτι ναναι
 

DeletedUser133

Guest
Ο/Η Τσοπανης;n957 έγραψε:
σιγα μην ασχοληθει ο προγραματηστης του παιχνιδιου με το τι λεμε στο φορουμ εδω οτι ναναι


Ειναι απλο αν συνεχισης να ρωτας και φυσικα θα το κανει βρε μεγαλε λογικεψου αν ρωτας συνεχεια καπια στιγμη θα το κανει

Υ.Γ
DeathWhispeR
 

DeletedUser

Guest
Αντε και ασχοληθηκε τι θα του σουρει που λες δε ζηταει κατι παραλογο διαβασε τι απαντουν οι υπευθηνοι

Υ.Γ. Τσοπανης (1000 προβατα και βαλε)
 

DeletedUser34

Guest
δεν ζηταμε τιποτα τρομερα πραγματα, οτι ζηταμε οι περισσοτεροι που εχουν ιδεα απο το παιχνιδι ειναι απαραιτητα για καποιον που θελει να παιξει, για καποιον που κανει τουρισμο δεν χρειαζοντε
 
Κορυφή