αγγλικός σέρβερ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser175
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser175

Guest
Καλησπέρα σε όλους
Αρκετοί από εσάς θα με γνωρίζετε.Οπως επίσης θα γνωρίζετε ότι πήρα την απόφαση να μην ξαναπαίξω σε ελληνικό σέρβερ.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους και όσες συναναστράφηκα στους κόσμους του tribal wars 2 από τον μακρινό κ1 εώς και τον τελευταίο που έκλεισε.
Είτε αφορά συμμάχους,είτε εχθρούς,είτε διαχειριστές,είτε φίλους ...
Ξεκίνησα με κάποιους φίλους μια νέα προσπάθεια στον νέο αγλλικό σερβερ Xativa στα νοτιοανατολικά.
Το όνομα της φυλής είναι Hell-as Dragons και εκεί θα με βρείτε ως Captain.Angel.
Oσοι πιστεύετε πως χρειάζεστε μια αλλαγή,θα χαρώ να σας έχω μαζί μου.
Καλή συνέχεια σε όλους.

Αγγελος


[Υ.Γ-εάν το αποφασίσεις ο ιδανικός τρόπος για να βρεθείς κοντά μας είναι ο ακόλουθος:
-μπαίνεις στο παιχνίδι,κάνεις σκιπ το τουτόριαλ να σε βγάλει στον χάρτη και ανανεώνεις.
-βρίσκεις την φυλή μας,κάνεις αίτημα και μόλις γίνει αποδεκτό κάνεις ξανά ανανέωση.
-κάνεις επανεκκίνηση εάν χρειάζεται με την επιλογή-κοντά στη φυλή μου- για να βγεις κοντά μας και είσαι έτοιμος.]
 

DeletedUser175

Guest
Δεν εχουν υπαρξει ακομα ανακοινωσεις για τις ρυθμισεις του κοσμου καθως ανοιξε πολυ γρηγορα σε σχεση με τον 23 που ανοιξε στις 17.11.
Ταχυτητα στο 1,μετεγκατασταση ναι ,μεχρι 200 οριο φυλης.
 

DeletedUser408

Guest
υπαρχει καποιςο σερβερ με εμγαλυτερη ταχυτητα?αν ξερεις φιλε
 

DeletedUser175

Guest
http://prntscr.com/dl4o15

νομιζω οτι αυτο δεν αφηνει περιθωρια να περιμενουμε κοσμο με αλλη ταχυτητα συντομα...
καλα ειναι παντως..εχει ψωμι και αναμενεται να πεσει πολυ ξυλο.
 

DeletedUser551

Guest
Καλησπέρα σε όλους
Αρκετοί από εσάς θα με γνωρίζετε.Οπως επίσης θα γνωρίζετε ότι πήρα την απόφαση να μην ξαναπαίξω σε ελληνικό σέρβερ.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω όσους και όσες συναναστράφηκα στους κόσμους του tribal wars 2 από τον μακρινό κ1 εώς και τον τελευταίο που έκλεισε.
Είτε αφορά συμμάχους,είτε εχθρούς,είτε διαχειριστές,είτε φίλους ...
Ξεκίνησα με κάποιους φίλους μια νέα προσπάθεια στον νέο αγλλικό σερβερ Xativa στα νοτιοανατολικά.
Το όνομα της φυλής είναι Hell-as Dragons και εκεί θα με βρείτε ως Captain.Angel.
Oσοι πιστεύετε πως χρειάζεστε μια αλλαγή,θα χαρώ να σας έχω μαζί μου.
Καλή συνέχεια σε όλους.

Αγγελος


[Υ.Γ-εάν το αποφασίσεις ο ιδανικός τρόπος για να βρεθείς κοντά μας είναι ο ακόλουθος:
-μπαίνεις στο παιχνίδι,κάνεις σκιπ το τουτόριαλ να σε βγάλει στον χάρτη και ανανεώνεις.
-βρίσκεις την φυλή μας,κάνεις αίτημα και μόλις γίνει αποδεκτό κάνεις ξανά ανανέωση.
-κάνεις επανεκκίνηση εάν χρειάζεται με την επιλογή-κοντά στη φυλή μου- για να βγεις κοντά μας και είσαι έτοιμος.]

Μήπως ήρθε η ώρα να ξαναγυρίσεις Ελληνικό ?

Απο Xativa σε Xativa :p
 

DeletedUser

Guest
kalimera exi anixsi o kozmos mpika ston agliko server ala den ton vlepo
 
Κορυφή